Kefaret Dizisi Nursel Polis Kim? Ezgi Dinçer Kimdir?

Kefaret Dizisi Nursel Polis Kim? Ezgi Dinçer Kimdir?

Fox Tv’nin pazar akşamları ekrana gelen dizisi Kefaret yeni oyuncuları kadroya dahil ediyor. Kefaret dizisi Nursel polis kim? Gerçek adı Ne?

Başarısı gittikçe artan Kefaret dizisinin başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur yer alıyor. Diziye son olarak polis rolünde yeni bir oyuncu dahil oldu. Güzelliğiyle dikkat çeken Nursel karakterinin gerçek adı ne? Daha önce hangi dizilerde oynadı?

Kefaret Dizisi Nursel Polis Kim? Ezgi Dinçer Kimdir?

 

Kefaret dizisinde izlediğimiz yeni oyuncu hakkında çokça merak edilen sorular var. Sektörde yeni mi yoksa daha önce kendisini başka projelerde izledik mi? Sinan’la aralarında ne yaşanacak? Kefaret dizisi Nursel rolüne hayat veren oyuncunun gerçek adı Ezgi Dinçer’dir. Diziye 8. Bölümde dahil oldu ne kadar kalacağı ise henüz belli değil. Fakat kendisinin uzun süre dizide kalmayacağını düşünüyoruz.

Ezgi Dinçer Kimdir?


Ezgi Dinçer Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvar tiyatro bölümünden bu yıl mezun olmuştur. Henüz 20li yaşlarının başındadır. Kariyerine Kefaret dizisiyle başlamıştır.  Öncesinde sahne deneyimi bulunmaktadır. Rol aldığı tiyatro oyunu Böyledir Bizim Sevdamız.

 

Kefaret dizisi son bölümde, Ahmet artık Zeynep’in ondan Sude’yi sakladığını öğrenmiştir. Bundan sonra Sude için de Zeynep için de her şey daha zor olacaktır. Ahmet Sude’nin kendi kızları olmadıkları yönünde imalarda bulundukça bu Zeynep’in moralini bozmaktadır. Sinan ise Sarp kod adıyla başlattığı operasyonda başarılı polis memuru Nursel ile birlikte hareket edecek ve amacına ulaşabilecek mi?

 

<<Kefaret dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Kefaret dizisi nerede çekiliyor öğrenmek için tıkla>>

<<Kefaret dizisi erken final mi yapacak öğrenmek için tıkla>> 

Etiketler