Kefaret Dizisi Oyuncuları, Kim Kimdir?

Kefaret Dizisi Oyuncuları, Kim Kimdir?

Fox ekranlarında yayınlanan ve pazar akşamları ekrana gelen Kefaret dizisi oyuncuları, kim kimdir? Tüm detaylar haberimizin devamında.

Kefaret Dizisi Oyuncuları, Kim Kimdir?

Kefaret dizisinin oyuncu kadrosunda Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat, Yurdaer Okur, Özge Özacar, Ege Kökenli, Mine Kılıç ve Ayşegül Cengiz gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor. Dizinin reytingleri pazar akşamı güçlü rakipler olmasına rağmen oldukça iyi ilerliyor. Dizide kızının kaçırılmasıyla aldığı nefes dışında her şeyini art Arda kaybeden bir kadının bitmeyen umudu ve mücadelesini izliyoruz. Kefaret dizisi oyuncuları ve tüm kadroyu  haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Kefaret Dizisi Zeynep – Nurgül Yeşilçay kim?

Nurgül Yeşilçay, 26 Mart 1976 tarihinde Afyonkarahisar’da dünyaya geldi. Ortaokul ve lise eğitimini Ege’nin incisi İzmir’de tamamladı. 2001’de Eskişehir Anadolu Üniversite Tiyatro Bölümü’nden mezundur. Daha üniversite eğitimi sırasında rol aldığı İkinci Bahar dizisinde Gülsüm’e hayat vermiştir. 1998 yılında günümüze kadar oyunculuk kariyerine sayısız proje sığdırmıştır. 90-60-90, Sultan, Cinayet, Sensiz Olmaz, Bebek İşi, Melekler Adası, Belalı Baldız, Ezo Gelin, İkinci Bahar, Asmalı Konak, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Aşk ve Ceza, Paramparça, Gülperi, Geleceğin Starı ve Kefaret. Filmleri, Her şey Çok Güzel Olacak, Şelale, Mumya Firarda, Asmalı Konak Hayat, Anlat İstanbul, Eğreti Gelin, Ademin Trenleri, Yaşamın Kıyısında, Vicdan, 7 Kocalı Hürmüz.

Kefaret Dizisi Ahmet – Yurdaer Okur

1974 Rize  doğumlu Tük oyuncudur. 1999 yılından günümüze kadar süregelen başarılı bir oyunculuk kariyeri vardır. Rol aldığı dizi ve filmler: Kuruluş Osman, Sevgili Geçmiş, 7. Koğuştaki Mucize, Nöbet Şahin Tepesi, Hakan Muhafız, Direniş Karatay, Saruhan, Yeter, Reaksiyon, Karadayı, Türkan, Labirent, Kılıç Günü, Sakarya Fırat, Kısık Ateşte 15 Dakika, Köprü, Kabuslar Evi, Gen, Belalı Baldız, Aşk Oyunu, Sır Çocukları, Aslı ile Kerem, Çifte Bela, Tatlı Bela, Üzgünüm Leyla, Evdeki Yabancı, Dadı ve Ferhunde Hanımlar.

Kefaret Dizisi Sinan- Mert Fırat

Mert Fırat 1981 Ankara doğumludur. Oyunculuk serüveni 2000 yılında başlamıştır. Ankara Üniversitesi Dil, Tarih ve Coğrafya fakültesi Tiyatro bölümünden mezundur. İdil Fırat ile 2018 yılında hayatını birleştirmiştir. Kefaret, Ufak Tefek Cinayetler, Aşk ve Gurur, Serçe Sarayı, İntikam, Bir Ömür Yetmez, Yersiz Yurtsuz, İşte Benim, Binbir Gece, Bizim Evin Halleri, Bir Varmış Bir Yokmuş, Başka Dilde Aşk, Aylı Karınca, Dedemin İnsanları, Devrimden Sonra, Kapalı Çarşı.

Kefaret Dizisi Meltem- Özge Özacar

20 Kasım 1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü’nden mezundur. İlk oyunculuk kariyerini 2015 yılında yayınlanan Küçük Tatlı Yalancılar dizisi ile yaşamıştır. Özge Özacar, 1.64 boyunda, 54 kilo ve Akrep burcudur. Rol aldığı Diziler; Oyun Bozan, Lise Devriyesi, Hababam Sınıfı Yeniden, Sevgili Geçmiş ve Kefaret.

 

Kefaret Dizisi Nil – Ege Kökenli

20 Mart 1993 tarihinde Kırklareli’de doğmuştur. Daha sonra Saint Joseph Fransız Lisesinde eğitim görmek için İstanbul’a geldi ve buraya yerleşti. 5 yıl boyunca lisenin Fransızca tiyatro ekibinde yer aldı. İlk televizyon dizisi oyunculuğunu 11 yaşındayken En İyi Arkadaşım dizisiyle yaşadı. Öğretmen Kemal, Yahşi Cazibe, Çalıkuşu, Güneş’in Kızları, Asla Vazgeçmem, Kalp Atışı, Benim Tatlı Yalanım, Kefaret, Aykut Enişte.

 

Kefaret Arzu – Mine Kılıç

5.10.1986 Mersin doğumlu olan Mine Kılıç, Şahika Tekand Studio Oyuncuları’nda oyunculuk ve Türker İnanoğlu Sinema ve Televizyon Eğitim Vakfı’nda kamera önü oyunculuğu dersleri almıştır. Oyun Bitti, Al Yazmalım, Beni Böyle Sev, Beyaz Gece, Aile İşi, Bana Sevmeyi Anlat, 8. Gün, Ağlama Anne, Zümrüdüanka, Yaşamayanlar,  Kefaret dizilerinde rol aldı. Büşra sinema filminde başrolü oynadı, sonrasında ise Durak ve New York in New York filminde rol aldı.

Kefaret dizisi yeni gelen ve ayrılan oyuncuları güncel olarak paylaşmaya devam edeceğiz. Haberimizi takipte kalın.

 

Ayşe Tunaboylu Kimdir?

Ayşe Tunaboylu, 28 Mart 1962 İstanbul doğumludur. 9 Eylül Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Ayşe Tunaboylu, oyunculuğa 1997 yılında Ruhsar dizisinde Aysel karakteri ile başladı. Ardından  bugüne dek 38 film ve dizide rol aldı. Son olarak 2018 yılında Gülizar dizisinde Zemzem karakterini, 2019 yılında Her Yerde Sen dizisinde Leyla karakterini ve Yeni Hayat dizisinde Nesibe Toprak karakterini canlandırdı.

 

Hakan Yufkacıgil Kimdir?

Hakan Yufkacıgil, 1 Ocak 1980 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi Konservatuarı mezunudur. İlk oyunculuk deneyimi 2004 yılında Çemberimde Gül Oya dizisiyle yaşadı. Ardından birçok film ve dizide oynadı. Son olarak 2018 yılında Deliler Fatih’in Fermanı dizisinde Karali karakterini, Payitaht Abdülhamid dizisinde Mısır Hidivi Fuat karakterini canlandırdı. Hakan Yufkacıgil, 28 Şubat 2020’de Duygu Yürükçe ile evlenmiştir.

 

Yusuf Atala Kimdir?

Yusuf Atala, 4 Mart 1957 yılında İstanbul’da doğmuştur. Marmara Üniversitesi Basın Yayın Bölümü’nden mezundur. Kuşdili eğitim merkezinde spikerlik ve sunuculuk diksiyonu üzerine eğitmenlik yapmaktadır. İlk oyunculuk deneyimi 1987 yılında Uzaylı Zekiye televizyon dizisi ile başladı. Ardından pek çok tiyatro, dizi ve filmde rol aldı. Yusuf Atala’nın kızı Bükre Atala’da babası gibi oyuncudur. Pis 7’li dizisinde Yusuf Atala kızı Bükre Atala ile birlikte rol almışlardır. Yaprak Dökümü, Sırlar Dünyası, Dadı, İkinci Bahar, Çiçek Taksi, Süper Baba gibi pek çok yapımda da yer usta oyuncu, ayrıca tiyatro ve reklam filmlerinde oynamıştır. Son olarak 2017 yılında Mezeci Çırağı filminde ve 2019 yılında Ne Olur Gitme filminde rol almıştır.

 

 

<<Seni Çok Bekledim dizisinin oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler