Kıbrıs Ada Kışı Hemşire Sandy Kim? Gerçek Adı Ne?

Kıbrıs Ada Kışı Hemşire Sandy Kim? Gerçek Adı Ne?

TMC Film’in TRT için çektiği yeni dizisi Kıbrıs Ada Kışı hazırlıkları devam ediyor. Kıbrıs Ada Kışı hemşire Sandy kim? Gerçek adı ne?

Son zamanlarda dönem dizilerine ağırlık veren  TRT yine bir dönem dizisini ekrana getirmeye devam ediyor. Kıbrıs Ada Kışı dev oyuncu kadrosu ve izleyenleri geçmişe götürecek konusuyla şimdiden merakla bekleniyor. Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Gülper Özdemir yer alıyor. Diziye katılan her yeni karakter yeni bir hikaye olduğu için merak ediliyor. Bu isimlerden biri de Sümeyra Koç. Uzun süredir ekranlarda olmayan Sümeyra Koç Kıbrıs Ada Kışı dizisinde Hemşire Sandy olarak izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Kıbrıs Ada Kışı Hemşire Sandy Kim? Gerçek Adı Ne?

Dizi Rauf Denktaş dönemini konu alacak ve üç mevsimde çekilecek. Hem siyasi hem askeri hem de tertemiz aşkların konu alındığı bir dizi seyirciyi  bekliyor. Diziyle ilgili en çok merak edilen ve araştırılan konulardan biri de dizinin yayın tarihi. Henüz netleşmese de Şubat ayının ilk haftasında sete çıkması ve ardından tanıtım filmlerinin yayınlanması bekleniyor.

Sümeyra Koç Kim? Hemşire Sandy

27 Şubat 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2010 yılında başlayan oyunculuk kariyeri 11 yıldır devam ediyor. Ailesi Yugoslavya göçmeni, annesi Sırbistan göçmeni, babası ise Karadağ göçmenidir. Lise eğitiminden sonra üniversite sınavına girdi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Halka İlişkiler bölümünü kazandı. Üniversite öğreniminin son yılında öğrenci değişim programlarına başvurdu ve Avrupa Üniversitesi’nde eğitim almaya hak kazandı.

Craft Oyunculuk Atölyesi’nde ve Sadri Alışık Kültür Merkezinde oyunculuk eğitimleri almaya başlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini ise komedi ve aksiyonun birlikte yer aldığı Galip Derviş dizisinde Dilek karakterini canlandırarak yaşadı.

Şevkat Yerimdar, Sana Bir Sır Vereceğim, Kurt Seyit Ve Şurası dizilerinde rol almıştır. Kara Kutu, Günebakan ve Fazilet Hanım Ve Kızları da yine Sümeyra Koç’un rol aldığı dizilerdir.

 

<<Kıbrıs Ada Kışı dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler