Kıbrıs Dizisi Geliyor Ne Zaman Başlayacak?

Kıbrıs Dizisi Geliyor Ne Zaman Başlayacak?

Kıbrıs dizisi oyuncu kadrosu netleşmeye başlıyor. Kıbrıs Dizisi geliyor ne zaman başlayacak detaylar haberimizde.

Model olarak başlayıp oyunculuk eğitimi alarak oyunculuğa yönelen Kuzey Güney, Zeytin Tepesi, Kiraz mevsimi ile tanıdığımız Serkan Çayoğlu tekrar ekran karşısına geçiyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan son dizisi Yeni Hayat’ın kısa sürede final yapması ile ekranlara ara veren Serkan Çayoğlu yeni proje ile geliyor. İşler Güçler, Kardeş Payı, Düğün Dernek ve Baba Parası ile tanıdığımız Ahmet Kural, Kıbrıs dizisinde Serkan Çayoğlu ile birlikte oynayacaklar. Kıbrıs dizisi ile ilgili bilgiler netleşmeye başladı.

Kıbrıs Dizisi Geliyor Ne Zaman Başlayacak?

Beklenmedik zamanda Yeni Hayat dizisinin bitmesi Serkan Çayoğlu hayranlarını ekranda göremeyecekleri için üzülmüştü. Yeni proje ile ilgili haberler hayranlarını sevindirdi. En son 2015 yılında Kardeş Payı dizisi ile bir dizi projesinde yer alan Ahmet Kural uzun zamandır dizilerde yer almıyordu. Hayranlarının onu tekrar dizi projesinde görecek olması heyecanlandırdı.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre çekimleri Kıbrıs’ta yapılması planlanan Kıbrıs dizisi TRT1 ekranlarında yayınlanacak. TMC Film’in TRT için çekeceği “Kıbrıs” dizisinin hazırlıkları sürüyor. Türkiye’de yayınlanan süresi 2,5 saati bulan dizilerin aksine 60’ar dakikadan 26 bölüm olarak tasarlanan dizinin senaryosunu Emre Özdür ile Başar Başaran üstleniyor.

Yönetmenliğini Hakan İnan’ın yapacağı şuan oyuncu olarak Serkan Çayoğu ve Ahmet Kural’ı olacağı Kıbrıs dizisinin konusu ve ne zaman başlayacağı ekranlara geleceği henüz net değil. Çekimlerine ocak ayının ikinci yarısı başlanması planlanan Kıbrıs dizisinin yaz, kış ve bahar olmak üzere 3 mevsiminde geçeceği söyleniyor. Bu yüzden ne zaman ekranlara geleceği henüz netleşmiş değil. Kıbrıs dizisinin ayrıntıları netleşir netleşmez sizlere bildireceğiz.

<<Barbaros dizisi ne zaman başlayacak öğrenmek için tıkla>>

Etiketler