Kırmızı Kamyon Bakiye Kimdir?

Kırmızı Kamyon Bakiye Kimdir?

Kırmızı Kamyon dizisi sete çıktı. Kısa süre  sonra yayın hayatına başlayacak. Diziyle ilgili merak edilen Kırmızı Kamyon Bakiye kimdir? haberimizde.

Kırmızı Kamyon dizisi oyuncu kadrosu ve sıra dışı konusuyla izleyicisiyle buluşmayı bekliyor.  Sevinçlerin ve üzüntülerin, başarı ve hayal kırıklıklarının iç içe olduğu bir dram macerasını izleyeceğiz. Canları pahasına görevlerini yerine getiren itfaiye ekiplerinin hummalı mücadelesi izleyenlerin ilgilisini çekecek. Dizide rol alan isimler Gökhan Sevindik, Ushan Çakır, Gürberk Polat, Deniz Hamzaoğlu, Timur Ölkebaş ve Tuğçe Karabayır. Bu isimler arasından Tuğçe Karabayır Kırmızı Kamyon dizisinde Bakiye karakterine hayat veriyor.

Kırmızı Kamyon Bakiye Kimdir?

Kerem Çatay ve Suavi Doğan ortaklığında kurulan 10. Ev’in imzasını taşıyan dizinin senaryosunu Meriç Demiray ve Ezgi Özcan’ın kaleme alıyor. Yönetmen koltuğunda Osman Kaya’nın yer aldığı 10. Ev yapımcılığındaki yeni dizi Kırmızı Kamyon,  izleyicisinin bugüne kadar hiç görmediği itfaiye ekiplerinin dünyasının kapılarını aralıyor ve kalplere dokunabilmek için geri sayıma başladı.

Görkem Sevindik, Ushan Çakır, Aslı Orcan ve Deniz Hamzaoğlu’nun yer aldığı dizinin kadrosuna son olarak iki usta oyuncu; Ogün Kaptanoğlu ve Timur Ölkebaş da dahil oldu. Son olarak usta isimlerden Ogün Kaptanoğlu’nun katılmasıyla 3 Ocak pazar günü çekimlerine başlanan dizi dramatik yapısı ve aksiyon dolu sahneleriyle seyirciye yeni bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor.

Kırmızı Kamyon Tuğçe Karabayır Kim?

1988 yılında Aydın’ın Kuşadası İlçesi’nde doğmuştur. Güldür Güldür Showla tanıdığımız başarılı isim baba tarafından aslen Erzurumlu’dur. 2015 yılının Tv8 ekranlarında yayınlanan Komedi Türkiye isimli yarışmada 1. olmuştur. 2017 yılında Güldür Güldür Show da Şükran olarak yer almıştır. Tuğçe Karabayır‘un rol aldığı projeler;

Küçük Esnaf, Aslı Gibidir, Can Dostlar, Annem ve Geniş Aile Komşu Kızı. Ayrıca Akademi Finitolar bünyesinde tiyatro oyunlarında rol alıyor.

 

<<Kırmızı Kamyon dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Kırmızı Kamyon dizisi nerede çekiliyor görmek için tıkla>>

Etiketler