Kırmızı Kamyon Dizi Kıyafetleri, Markaları Ve Fiyatları Nedir?

Kırmızı Kamyon Dizi Kıyafetleri, Markaları Ve Fiyatları Nedir?

Show TV yayın akışına dahil olacak olan Kırmızı Kamyon dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatlarını merak edenler için paylaşıyoruz.

Tanıtım filmi yayınlandığı günden itibaren dizinin yayına başlaması heyecanla bekleniyor.  İtfaiyecilerin yaşadığı zorlu hayat şartlarını, endişelerini, iyi kötü günlerini ve tehlike dolu çalışma şartlarının yanında kurtardıkları canları konu alan macera temalı dizinin başlaması için geri sayım başladı. Diziyle ilgili oyuncu kadrosu ve senaryosu dışında merak edilenler biri de dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatları olacak.

Kırmızı Kamyon Dizi Kıyafetleri, Markaları Ve Fiyatları Nedir?

Kırmızı Kamyon oyuncuların kıyafetleri, kıyafetlerin markası ve fiyatları dizi yayında olduğu sürece haberimizde yer alacaktır. 10. Ev yapım imzalı Show Tv ekranlarına gelecek olan dizinin yönetmen koltuğunda Osman Kaya otururken, senaristliğini ise Meriç Demiray ve Ezgi Özcan üstleniyor. Kahraman itfaiyecilerin zorlu yaşam mücadeleleri, hayat kurtarmaları, kendi canları pahasına yardıma koşmalarını konu alıyor.

Kırmızı Kamyon dizisi oyuncu kadrosunda Görkem Sevindik, Ushan Çakır, Nilay Deniz, Aslıhan Orcan ve Melisa Akman gibi genç isimlerin yer aldığı Kırmızı Kamyon dizisinde genç oyuncuların giydiği bütün elbiseler kıyafetler ve aksesuarlar markalarıyla fiyatlarıyla paylaşılacaktır. Kırmızı Kamyon dizisinde daha çok genç karakterler yer aldığı için sponsorlar dizinin kıyafetlerini ve aksesuarlarını üstlenmek için sıraya giriyor. Genç ve popüler oyuncu kadrosuyla Kırmızı Kamyon kıyafetleri dikkat çekeceğe benziyor.

Dizi ekrana gelmesiyle dizideki oyuncuların kıyafetlerini, markalarını ve fiyatlarını güncel olarak  sayfamızda paylaşacağız.

 

<<Kırmızı Kamyon dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Kırmızı Kamyon dizisi nerede çekiliyor görmek için tıkla>>

Etiketler