Kırmızı Kamyon Dizisi Nerede Çekiliyor? İstanbul’un Neresinde

Kırmızı Kamyon Dizisi Nerede Çekiliyor? İstanbul’un Neresinde

Farklı bir senaryoyla dikkatleri üzerine çeken Kırmızı Kamyon dizisi nerede çekiliyor? İstanbul’un neresinde? Merak edilen soruları yanıtı haberimizde.

Başarılı oyuncu kadrosu ve bugüne kadar değinilmemiş konusuyla izleyicinin merakını cezbeden Kırmızı Kamyon dizisi nerede çekiliyor sorularını da beraberinde getirdi. Görkem Sevindik, Ushan Çakır ve Aslı Orcan gibi isimleri bir araya getiren projede itfaiye çalışanlarının yaşadıkları, hayatları ve zorluklarıyla şekillenen bir hikaye izleyeceğiz.

Kırmızı Kamyon Dizisi Nerede Çekiliyor? İstanbul’un Neresinde

 

Türk televizyonlarında daha önce işlenmemiş bir konu olan Kırmızı Kamyon, Yurt dışında yayınlanan ve büyük ilgi gören Chicago Fire dizisinden esinlenerek yapılmıştır. Dizide yaşanan olaylar kurgu ve bir insanın hayatının kurtulması heyecan dolu operasyonlar konu alınıyor. Dizide İstanbul Büyükşehir Belediyesi İtfaiye memurlarının gün içinde yaşadıkları Maceralar anlatılıyor. Şuan için diziye alternatif olmadığından büyük ilgi göreceğini düşünüyoruz. Dizinin yurt dışı versiyonu 4. Sezon onayı almış bulunuyor.

Kırmızı Kamyon dizisi İstanbul’da çekiliyor. Çeşitli semtlerinde setler kurulacak. İtfaiye binasının yer aldığı ser adresini en kısa zamanda paylaşacağız bu konudaki araştırmalarımız devam ediyor. Pandemi nedeniyle hiç bir şekilde başına sızdırılmayan dizi çekim adreslerini sizler için araştırıyoruz ve bu da biraz zorlayıcı oluyor. Kırmızı Kamyon nerede çekiliyor sorusuna salgın öncesinde net bir adres verebilirken şimdilerde bu konuda ser verip sır verilmiyor. Fakat biz siz değerli okurlarımız in araştırmalara devam edeceğiz.

Kırmızı Kamyon dizisi çekimleri başladı ve kapak fotoğrafları çekildi. Görkem Sevindik’in itfaiye kıyafetleri ve aracıyla verdiği poz sosyal medyada her yerde karşımıza çıkıyor. Bu da dizinin çok yakında ekrana geleceği anlamına geliyor. Erkek ve kadın tüm itfaiye çalışanlarının mücadelesi izleyiciye aktarılacak. Bu konuda en çok merakla bekleyen kesim ise hiç şüphesiz gerçek itfaiye çalışanları. Umarız onların yaşadığı sıkıntıları ve zorlukları bir nebze de olsa farkındalık yaratmayı başarır.

 

<<Kırmızı Kamyon dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler