Kırmızı Kamyon Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu?

Kırmızı Kamyon Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu?

10.Ev yapım imzası taşıyan Kırmızı Kamyon adlı dizinin kadrosuna yeni oyuncular dahil oldu. Kırmızı Kamyon dizisi oyuncu kadrosu konusu nedir? tüm ayrıntılar haberimizde.

Henüz çekimleri başlamayan dizinin, çalışmaları sürüyor. Diziyle ilgili olarak yeni gelişmeler yaşanıyor. Show TV’de yayınlanacak olan Kırmızı Kamyon dizisi ile ilgili merak edilenler zamanla netleşiyor. Kırmızı Kamyon dizisi oyuncu kadrosu oluşmaya başlıyor.

Kırmızı Kamyon Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Nedir?

Show TV ekranlarında yayınlanacak olan dizi, bol aksiyonlu olacağa benziyor. İlk yerli itfaiyeci dizimiz olacak ülkemizdeki itfaiyecilerin yaşadıklarını, mücadelelerini ekrana getirecek. Hayat kurtarmak için yaşamları pahasına verdikleri zorlu mücadeleler, fedakarlıklar anlatılacak. 10.Ev yapım imzalı dizinin yönetmen koltuğunda Osman Kaya yer alacak. Kırmızı Kamyon dizi senaristliğini ise Meriç Demiray üstleniyor. Peki dizi ne zaman başlayacak? Dizinin Mart 2021’de Show TV ekranlarında yayınlanması bekleniyor.

Kırmızı Kamyon dizisi önceden duyurulmuştu. Henüz içeriği hakkında net bilgiler yok. Bu yüzden internette Show Tv’de yayınlanan Alev Alev dizisi ile karıştırılıyor. Ayrıca oyuncu kadrosu da Alev Alev dizisi ile karıştırılıyor. Hazar Ergüçlü ile Toprak Can Adıgüzel bu dizinin kadrosunda değil Alev Alev dizisinin kadrosunda yer alıyor. Kırmızı Kamyon dizisi oyuncu kadrosu şimdilik belli olan isimler Ramo dizisinde oynayıp önceki sezon ayrılan Görkem Sevindik ile yakın zamanda kadroya dahil olacağı belirtilen Ushan Çakır dizide Cem karakterini oynayacak. Dizinin kadrosuna Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan ve Gürberk Polat isimleri dahil oldu. Bilgiler netleştikçe kadro listesi güncellenecektir. Kırmızı Kamyon dizisi oyuncu kadrosu konusu nedir ayrıntılı tanıyalım.

Kırmızı Kamyon Uğur – Görkem Sevindik  Kimdir?

Görkem Sevindik, 17 Ekim 1986 tarihinde Adana’da doğdu. Boyu 178 cm ve kilosu 75 kg’dır. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi aldı. İlk oyunculuk deneyimi Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Pusat Çakır rolü ile oldu. Bu dizide oyunculuk performansı ile kısa sürede popüler hale gelmiştir. Ardından 2011 yılında Kalbim Seni Seçti dizisinde oynamıştır. 2017 yılında Eşkıya Dünya’ya Hükümdar Olmaz dizinde rol almıştır. 2017 yılında Söz dizisindeki Üstçavuş Mücahit Serdengeçti karakteri ile daha da ünlenmiştir. Sonrasında 2019 yılında Ramo dizisinde Boz karakterine hayat vermiştir. Kırmızı Kamyon dizisinde başrol olarak yer alacaktır.

Rol Aldığı Diziler:

Ramo (Boz, 2019)

Söz (Üstçavuş Mücahit Serdengeçti, 2017)

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (2017)

Kalbim Seni Seçti (2011)

Kurtlar Vadisi Pusu (5.-9. Sezon, Pusat, 2011-2015)

Kırmızı Kamyon Cem – Ushan Çakır Kimdir?

Ushan Çakır, 23 Mayıs 1984 tarihinde İzmir’in Karşıyaka ilçesinde doğdu. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bölümünden mezun oldu. 2005 yılından bu yana birçok projede yer alıyor. İlk oyunculuk deneyimi Atv ekranlarında yayımlanan Belalı Baldız dizisiyle başladı. Ardından 2006 yılında Başka Semtin Çocukları isimli sinema filminin kadrosunda yer alan Ushan Çakır, 2008 yılında Kanal D ekranlarında yayımlanan Gece Gündüz projesine Damat Ferit karakteri ile dahil oldu.

Ardından 2011 yılında Bazı Sesler ve Korku Tüneli isimli iki oyunla tiyatro sahnelerinde yer alan Çakır, 2011 yılında Çetin Tekindor’un başrolünde yer aldığı Dedemin İnsanları sinema filminde rol almıştır. Bu tarihten itibaren sırasıyla Uzun Hikaye, Leyla ile Mecnun, 20 Dakika, Kurt Seyit ve Şura, Kara Ekmek ve Muhteşem Yüzyıl Kösem ve Kara Yazı’da oynadı. Masum Değiliz’de Volkan karakterini canlandıran oyuncu son  olarak Meajerimi Ara dizisinin 16. Bölümüne konuk oyuncu olarak katılmıştır. Birçok tiyatro, dizi ve filmlerde rol alan Çakır, oyunculuğunun yanısıra sahne tasarımçılığı ve seslendirme sanatçılığı yapmaktadır.

Kırmızı Kamyon Tolga – Deniz Hamzaoğlu Kimdir?

Deniz Hamzaoğlu, 24 Kasım 1979 tarihinde İstanbul’da doğdu. Deniz Hamzaoğlu, Kırmızı Kamyon dizisinde herkesin abisi olan bir itfaiyeciyi canlandıracak . Ünlü sinema oyuncusu Hayati Hamzaoğlu ile Perihan Hamzaoğlu’nun oğludur. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi, İstanbul Üniversitesi Arkeoloji, Konya Selçuk Üniversitesi Radyo-Televizyon ve Sinema Bölümleri’nde eğitim gördü. Konservatuarın Tiyatro Bölümünden mezun olduktan sonra sırası ile Konya Devlet Tiyatrosu, Antalya Devlet Tiyatrosu ve Antalya Şehir Tiyatrosu’nda oyuncu ve reji asistanı olarak çalıştı. 2012 yılında, tiyatrocu Gülay Say ile birlikte Yabancı Sahne’yi kurdu. Yabancı Sahne başta olmak üzere çeşitli tiyatrolarda oyuncu ve yönetmen olarak görev yaptı.

Rol Aldığı Diziler:

Kırmızı Oda (2020)

Ya İstiklal Ya Ölüm (2020)

Zümrüdü Anka (2020)

Halka (Adem, 2019)

Nefes Nefese (Muhittin, 2018)

Hayat Şarkısı (Kaya, 2016-2017)

Karadayı (Bülent Tiryaki, 2012-2013)

 Rol Aldığı Sinema Filmleri:

 Bayi Toplantısı (2020)

Marlon (Marlon, 2017)

Cingöz Recai (Yadigar, 2017)

Aile Arasında (Kahraman Kurt, 2017)

Durak (Nizam, 2016)

Kırmızı Kamyon Yavuz – Fatih Al Kimdir?

Fatih Al, 12 Eylül 1976 Ankara doğumludur. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. İlk oyunculuk deneyimini Sihirli Annem dizisindeki Ali karakteri ile yaşadı. Ardından 2007 yılında Hazan Mevsimi filmde Cemal karakterini canlandırdı. Daha sonra 2011 yılında Bizim Büyük Çaresizliğimiz filminde canlandırdığı Çetin karakteri ile dikkatleri çekti. Ardından Muhteşem Yüzyıl dizisinde Matrakçı Nasuh karakterini canlandırdı. Ardından 2013 yılında Daire filmde Feramus karakterini canlandırdı. 2015 yılında Uzaklarda Arama filminde rol alan oyuncu son olarak 2017 yılında Sofra Sırları filminde Ethem karakterini, Kanatsız Kuşlar dizisinde Muzaffer karakterini canlandırdı. 2014 yılında Daire filmindeki Feramus rolüyle 25. Ankara Uluslararası Film Festivalinde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü aldı.

Kırmızı Kamyon Yonca – Nilay Deniz Kimdir?

Nilay Deniz, 3 Mayıs 1993 Aydın doğumludur. Nilay Deniz, 1.72 metre boyunda ve 50 kilo ağırlığındadır. İlk oyunculuk deneyimini 2010 yılında konuk olduğu Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinde Rüya karakteri ile yaşadı. Ardından 2011 yılında TRT 1’de yayınlanan Hayata Beş Kala  dizisinde Selma karakterini canlandırdı. Aynı yıl yine TRT 1’de yayınlanan Mor Menekşeler dizisinde Cevriye karakterine hayat verdi. Birçok dizide rol alan oyuncu asıl çıkışını 2020 yılında Çatı Katı Aşk dizisinde Yasemin karakterini canlandırdı. Son olarak 2020 yılında Kalk Gidelim dizisinde Nehir karakterini canlandırdı.

Rol Aldığı Diziler:

2020-Kalk Gidelim  (Nehir)

2020-Çatı Katı Aşk (Yasemin Çetin)

2017-Dayan Yüreğim (Seray)

2017-Ateş Böceği (Aslı)

2015-Aşk Yeniden (Selin Şekercizade)

2014-Ah Neriman (Zeynep)

2013-Güneşi Beklerken (Begüm)

2013-20 Dakika

2011-Mor Menekşeler (Cevriye)

2011-Hayata Beş Kala (Selma)

2010-Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi (Rüya)

Kırmızı Kamyon Ayşe – Aslı Orcan Kimdir?

Aslı Orcan, 27 Mayıs 1980 tarihinde Aydın’da doğdu.  Kırmızı Kamyon dizisinde Deniz Hamzaoğlu’nun hiçbir şeyden mutlu olamayan karısını canlandıracak. Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuvarı – Türk Halk Oyunları bölümü mezunudur. Ayla Algan’dan özel kamera oyunculuğu dersi ve diyalog dersi aldı. Kurt Seyit ve Şura dizisinde Barones Lola karakterini canlandırarak geniş bir kitle tarafından tanınan Aslı Orcan, bir çok dizi ve filmde yer almıştır. Orcan, Magic You Ney Lames Of Passion ekibinde profesyonel dansçılık yapmıştır. Ekol Drama Okulu Sinema Tv Oyunculuğu Bölümü’nde de çalışmalar gerçekleştirmiştir. Aile Saadeti, Karadayı, Kurt Seyit ve Şura, Medcezir, Bana Sevmeyi Anlat, Kara Yazı gibi yapımlarda rol almıştır.

Kırmızı Kamyon Yosun – Sümeyye Aydoğan Kimdir?

Sümeyye Aydoğan, Serenay Sarıkaya’ya benzerliği ile son zamanlarda sosyal medya da çok ilgi çekmişti. Güzelliği ve fiziğiyle Serenay Sarıkaya’nın Limon Ağacı dizisindeki haline çok benzetiliyor. Daha önce herhangi bir dizide yer almadı Kırmızı Kamyon dizisi ilk dizi deneyimi olacak. Kırmızı Kamyon dizisinde Yosun karakteri ile ilk kez televizyon karşısında çıkacak Sümeyye Aydoğan çok konuşulacak biri olacağa benziyor. Kırmızı Kamyon dizisiyle hayatında bambaşka bir döneme adım atacak. Bu diziden sonra güzelliği ile çok konuşulacak. İnstagram’da 2 bin takipçisi bulunan Sümeyye Aydoğan kısa sürede dikkatleri çekmeyi başaracaktır.

Kırmızı Kamyon Bedri – Timur Ölkebaş Kimdir?

Timur Ölkebaş, 6 Haziran 1977 Almanya doğumludur. Aslen Artvin Hopa’lıdır. Ortaokul ve lise öğrenimini Rize’de tamamladı. Rize Halk Eğitim Merkezi’nde tiyatro eğitimi gördü.

Reklam, sinema ve dizi filmleri yanında Tiyatro Simurg’da tiyatro oyunculuğu da yaptı. Timur Ölkebaş, ilk dizi oyunucluk deneyimini 1995 yılında Çiçek Taksi dizisi ile yaşadı. Ardından pek çok tiyatro, dizi ve filmde rol alan oyuncu son olarak 2017 yılında  Siyah Beyaz Aşk dizisinde Abidin karakterini, 2019 yılında Kimse Bilmez dizisinde Vedat karakterini canlandırdı.

Kırmızı Kamyon Murat – Gürberk Polat Kim?

Gürberk Polat, 1997 Eskişehir doğumludur. Gürberk Polat 1.80 metre boyunda ve 70 kg ağırlığındadır. Anadolu Güzel Sanatlar Grafik mezunudur. Geleceğin Starı yarışmasında erkekler dalında  birinciliği kazandı. Daha sonra oyunculuğa yönelmiştir. İlk oyunculuk deneyimini 2019 yılında Benim Tatlı Yalanım dizisi ile yaşadı. Ardından Kırk Yalan dizisinde ufak bir rolde oynadı. 2020 yılında Babil dizisinde Mert karakteri ile dikkatleri çekmeyi başardı.

Kırmızı Kamyon Bakiye – Tuğçe Karabayır Kimdir?

Tuğçe Karabayır, 1988 yılında Aydın Kuşadası’nda doğdu. Aslen Erzurumludur. Komedi Türkiye adlı yarışma programı ile ekranlarla tanışan oyuncu 2017 yılından itibaren Güldür Güldür Show ekibinde skeçlerde rol almaktadır. İlk oyunculuk deneyimini 2016 yılında Küçük Esnaf sinema filmi ile yaşadı. Ardından 2019 yılında Can Dostlar, Aslı Gibidir, Annem, Geniş Aile Komşu Kızı sinema filmlerinde rol almıştır. Son olarak 2020 yılında 2020 yılında Bayi Toplantısı dizisinde Gülsüm karakterini, Kalk Gidelim dizisinde Ahsen Ağzade Dal karakterini canlandırdı.

Kırmızı Kamyon İlker – Burak Berkay Akgül Kimdir?

Burak Berkay Akgül,1997 doğumludur. Yakışıklı oyuncu 1.80 metre boyundadır. İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeoloji Mühendisliği mezunudur. Akademi 35,5 Sanat Evi Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi almıştır. Dizi oyunculuğundan önce reklamlarda rol almıştır. Rendagunar menajerlik ajansına kayıtlıdır. İlk oyunculuk deneyimini 2020 yılında Maria ile Mustafa dizisinde Rüzgar karakteri ile yaşadı.

Kırmızı Kamyon Hazan – Melisa Akman Kimdir?

Melisa Akman, 1990 İstanbul doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur. İlk oyunculuk deneyimini 2012 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Gülizar Hatun karakteri ile yaşadı. Şarkı Söyleyen Kadınlar, Ümmü Sibyan, Koca Dünya, Borç Harç filmlerinde rol aldı. 2017 yılında Kanatsız Kuşlar dizisinde Aslı karakterini, 2019 yılında Atiye dizisinde Anima karakterini canlandıran oyuncu son olarak 2020 yılında Hizmetçiler dizisinde Derin karakterini canlandırdı.

Kırmızı Kamyon Abdülkerim – Uğur Arda Başkan Kimdir?

Uğur Arda Başkan, 31 Ocak 1995 İstanbul doğumludur. Pera Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümünde okudu. Ardından Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Ses, Efek ve Işık operatörlüğü yapmıştır. Zengin Mutfağı, Hababam Sınıfı ve Haldun Taner Kabare adlı tiyatro oyunlarında rol almıştır. İlk dizi oyunculuk deneyimini 2020 yılında Netflix yapımı Aşk 101 dizisi ile yaşadı. Ardından son olarak 2020 yılında Bir Yalnızlık Şarkısı ve Bay Yanlış dizilerinde rol aldı.

Kırmızı Kamyon Furkan – Efekan Can Kimdir?

Efekan Can, 1 Ocak 1994 Bilecik doğumludur. Bilecik Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Atölye Craft’ta oyunculuk eğitimleri almıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2017 yılında Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Serhan karakterinin gençliğini oynayarak dikkat çekti. Ardından 2018 yılında Tam Kafadan dizisinde Demir karakterini, 2019 yılında Azize dizisinde Kuzey Alpan karakterini canlandırdı. Son olarak 2020 yılında Öğretmen dizisinde Tuğrul karakterini canlandırdı.

Kırmızı Kamyon Gönül – Toprak Sağlam Kimdir?

Toprak Sağlam, 9 Ekim 1985 İstanbul doğumludur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi (MSM) Konservatuarı Tiyatro Bölümünden mezundur. Uzun yıllar halk dansları yapmıştır ve halen devam etmektedir. Ayrıca birçok dizi ve film de rol almasının yanı sıra şarkıcı ve müzisyenlik yapmaktadır.

Toprak Sağlam ilk oyunculuk deneyimini 2005 yılında İlk Göz Ağrısı dizisinde Fidan karakteri ile yaşadı. Ardından 2006 yılında Cemil ve Karınca Yuvası dizilerinde rol aldı.  Daha sonra birçok dizi ve filmde rol alan oyuncu son olarak 2018 yılında Mehmed: Bir Cihan Fatihi dizisinde Teodora karakterini, 2019 yılında Güvercin dizisinde Emel karakterini, 2020 yılında Şeref Sözü dizisinde Cavidan karakterini canlandırdı.

Kırmızı Kamyon Gerçek Sağlar Alnıaçık Kimdir?

Gerçek Sağlar Alnıaçık, 19 Mart 1977 İstanbul doğumludur. Ankara Devlet Konservatuvarı Bale ve Tiyatro Bölümü mezunudur. Ardından Newyork Columbia Üniversitesi’nde oyunculuk üzerine master yapmıştır. Gökçe Altan menajerlik ajansına kayıtlıdır. İlk oyunculuk deneyimini 2003 yılında Kurşun Yarası dizisinde Gülsüm karakteri ile yaşadı. Ardından aynı yıl Gurbet Kadını dizisinde Aysel karakterini canlandırdı. Daha sonra birçok dizide rol alan oyuncu asıl çıkışını Kurşun Yarası dizisinde Gülsüm karakteri ile yaptı. Sakarya Fırat dizisinde terörist Küpeli Necla karakteri ile dikkatleri çekti. Son olarak 2016 yılında Seviyor Sevmiyor dizisinde Neşe karakterini canlandırdı.

Kırmızı Kamyon Süreyya Kilimci Kimdir?

Süreyya Kilimci, 27 Temmuz 1965 İzmir Karşıyaka doğumludur. İzmir Kız Lisesinden mezun oldu. Ardından Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne ve Görüntü Sanatları Tiyatro Anasanat Dalı Oyunculuk bölümünden mezun oldu. 1983 – 1991 yılları arasında İzmir Devlet Tiyatrosu’nda, 1991 – 1999 yılları arasında Adana Devlet Tiyatrosu’nda görev almıştır. 1999 yılından bu yana İzmir Devlet Tiyatrosu’nda görev almaktadır. Devlet tiyatrolarında bugüne kadar 50 tiyatro oyununda rol aldı. 2018 yılında Gülperi dizisinde Suna karakteri ile televizyon ekranlarına adım attı. Son olarak Çatlak filmi ile 2020 yılında düzenlenen 57. Antalya Altın Portakal Film Festivalinde En İyi Kadın Oyuncu ödülü’nü aldı.

Kırmızı Kamyon Hasibe Aygül Özgür Kimdir?

Hasibe Aygül Özgür, Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü ve İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı Türk Sanat Müziği Bölümü mezunudur.1992 yılında sahnelenen Kanlı Nigar oyunuyla ABT’deki oyunculuk hayatına başladı. Halen Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu’nda oyuncu olarak görev yapmaktadır.

Kırmızı Kamyon Onur Yar Kimdir?

Onur Yar, 24 Ağustos 1977 Sakarya doğumludur. Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Birçok film ve dizide seslendirme  ve dublaj yaptı. İlk oyunculuk deneyimini 2007 yılında Mutluluk sinema filminde yaşadı. Ardından 2008 yılında Bahtı Kara filminde rol aldı. İlk dizi deneyimi 2018 yılında Şahsiyet dizisi ile yaşadı. Aynı yıl Çukur dizisinde Cüneyt karakteri ile beğeni topladı. Son olarak 2020 yılında Karakomik Filmler sinema filminde rol aldı. Ayrıca Palfm’de Onur Yar’la Son Durak adlı programı hazırlayıp sunmaktadır.

Kırmızı Kamyon Feriha Eyüboğlu Kimdir?

Feriha Eyüboğlu, 1 Ocak 1949 İstanbul doğumludur. Konservatuvar Bale Bölümü mezunudur. Oyunculuğa 1966 yılında Battal Gazi filmiyle başladı. 1966 yılından bu yana birçok film ve dizide rol aldı. Gökçe Altan Ajans’ına kayıtlıdır. Son olarak 2018 yılında Gülizar dizisinde Şükriye karakterini canlandırdı.

Kırmızı Kamyon Ogün Kaptanoğlu Kimdir?

Ogün Kaptanoğlu, 29 Aralık 1977 İzmir doğumludur. İlk, orta ve lise tahsilini İzmir’de tamamladı. Karşıyaka ve Tuborg kulüplerinde basketbol oynadı ve yüzdü. Ajanslarda 6 yıl modellik yaptı. İlk oyunculuk deneyimini 2003 yılında Hababam Sınıfı Merhaba filminde Tipsiz karakteri ile yaşadı. Devam Hababam Sınıfı serisinde aynı karakteri canlandırdı. İlk dizi oyunculuğunu 2004 yılında Büyük Buluşma dizisi ile yaşadı. Ardından 2006 yılında Kardan Adamlar filminde Can karakterini canlandırdı. Daha sonra aynı yıl Amerikalılar Karadenizde 2 filminde rol aldı. İstiklal Harp Hikâyeleri film serisinde rol aldı. Bugüne kadar birçok film ve dizide rol alan Ogün Kaptanoğlu, son olarak 2018 yılında Mehmetçik Kutlu Zafer dizisinde Hamilton karakterini canlandırdı.

<<Kırmızı Kamyon dizi müzikleri, çalan şarkılar görmek için tıkla>>

<<Kırmızı Kamyon dizisi nerede çekiliyor görmek için tıkla>>

<<Kardeşlerim dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler