Kırmızı Kamyon Hazan Kim? Melisa Akman Kimdir?

Kırmızı Kamyon Hazan Kim? Melisa Akman Kimdir?

Show Tv’nin yeni dizisi Kırmızı Kamyon yakında ekrana geliyor. Kırmızı Kamyon Hazan kim, Melisa Akman kimdir merak ediliyor.

10. Ev yapım imzalı Kırmızı Kamyon dizisi fragmanı yayınlandı. Çok yakında Show Tv’de yayınlanacak. Etkileyici hikayesiyle ve oyuncularıyla şimdiden dikkatleri çekmeyi başardı. Kırmızı Kamyon oyuncuları ve karakterleri merak ediliyor.

Kırmızı Kamyon Hazan Kim, Melisa Akman Kimdir?

Kırmızı Kamyon, itfaiyecilerin zorlu hayatlarını, yaşam mücadelelerini, başkalarının hayatlarını kurtarmak için kendi hayatlarını riske attıklarını, fedakarlıklarını, sıkıntılarını konu alıyor. Sirenler çalmaya başlayınca yardıma muhtaç insanlara yardım için canını ortaya koyan, herkesin kaçtığı yere koşarak giden itfaiyecilerin hayatları etkileyici aksiyon ve duygu yüklü dram sahneleriyle ekrana geliyor.

Melisa Akman Kimdir?

Melisa Akman, 2 Şubat 1990 İstanbul doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur. İlk oyunculuk deneyimini 2012 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Gülizar Hatun karakteri ile yaşadı. Ardından Şarkı Söyleyen Kadınlar, Ümmü Sibyan ve Koca Dünya sinema filmlerinde rol aldı. Melisa Akman, 2017 yılında Kanatsız Kuşlar dizisinde Aslı karakterini, 2018 yılında Borç Harç sinema filminde Alara karakterini canlandırdı. Son olarak 2020 yılında Hizmetçiler dizisinde Derin karakterini canlandırdı ve Eflatun sinema filminde rol aldı.

Rol Aldığı Film ve Diziler:

2021-Kırmızı Kamyon (Hazan)

2021-Eflatun

2020-Hizmetçiler (Derin)

2019-Atiye (Anima)

2018-Borç Harç (Alara)

2017-Kanatsız Kuşlar (Aslı)

2016-Koca Dünya (Falcı)

2014-Ümmü Sibyan: Zifir (Gözde)

2013-Şarkı Söyleyen Kadınlar

2012-Muhteşem Yüzyıl (Gülizar Hatun)

 

<<Kırmızı Kamyon dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Kırmızı Kamyon nerede çekiliyor görmek için tıkla>>

Etiketler