Kırmızı Kamyon Ne Zaman Başlayacak? Hangi Gün, Yayın Tarihi

Kırmızı Kamyon Ne Zaman Başlayacak? Hangi Gün, Yayın Tarihi

Bir kahramanlık hikayesi çok yakında ekrana geliyor. Kırmızı Kamyon ne zaman başlayacak, Yayın tarihi, hangi gün? Merak edilen sorular haberimizin devamında.

Kerem Çatay ve Süvai Doğan ortaklığında kurulan 10.Ev yapım şirketinin Show tv için çektiği Kırmızı Kamyon Şubat ayının ilk haftası ekrana gelmeyi planlıyor. Dizinin çekimleri oyuncu kadrosunun tamamlanmasıyla birlikte başladı ve son sürat devam ediyor. Ülkemizde ve Türk televizyonlarında ilk kez hayata geçecek olan itfaiye çalışanlarının hayatları konu alınacak. Yaşadıkları tehlikeler, kahramanlıklar, aşkları, kırgınlıkları ve aile yaşantıları beyaz ekrana yansıyacak.

Kırmızı Kamyon Ne Zaman Başlayacak, Hangi Gün, Yayın Tarihi

Kırmızı Kamyon dizisi Mart 2021’de Show Tv ekranlarına gelecek. Yayın günü ve tarihi nedir sorularının yanıtına gelince; dizi Show tv’nin  yayın akışında boş  olan tek gün çarşamba. Kırmızı Kamyon çarşamba akşamları izleyicisiyle buluşacağını düşünüyoruz. Kuruluş Osman ve Sadakatsiz dizileriyle Reyting mücadelesi verecek. Kırmızı Kamyon dizisiyle ilgili yayın günü, tarihi,  hangi gün yayınlanacağı en çok araştırılan konular arasında. Bu konuya sizler için açıkladık.

Meriç Demiray ve Ezgi Özcan’ın senaryosunu kaleme aldığı ve yönetmen koltuğunda Osman Kaya’nın oturduğu Kırmızı Kamyon dizisinde dev bir oyuncu kadrosu yer alıyor. Ayrıca dizinin çekimleri için büyük bir set ve geniş bir bütçe ayrıldı. Büyük bir emek ve buna bağlı olarak beklentiler var. Bugüne kadar sağlık ve emniyet sektöründe bir çok dizi ve film projesi yapıldı. Fakat itfaiye ile ilgili ilk kez bir dizi ekrana gelecek. Bu da özellikle bu alanda çalışan insanların dikkatini çekti.

Kırmızı Kamyon dizisi çekimleri başladı çok yakında tanıtım teaserı da izleyicisiyle buluşacak. Dizinin oyuncu kadrosunda Görkem Sevindik, Ushan Çakır, Aslı Orcan, Ogün Kaptanoğlu, Deniz Hamzaoğlu ve Timur Ölkebaş yer alıyor. Görkem Sevindik en son Ramo dizisinde rol almıştı. Ushan Çakır ise uzun zaman sonra ilk kez kamera karşısına geçecek. Show tv sezona güzel başlangıçlar yaptı. Alev Alev ve Ramo dizileri yüksek Reyting getiren projeler olmayı başardı. Aynı etkiyi Kırmızı Kamyon dizisinde de göreceğini düşünüyoruz.

Kırmızı Kamyon dizisinin yayın günü hakkında ne düşünüyorsunuz? Çarşamba akşamları izlenir mi, tutar mı?

 

<<Kırmızı Kamyon dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Kırmızı Kamyon dizisi nerede çekiliyor öğrenmek için tıkla>> 

Etiketler