Kırmızı Kamyon Yonca Kimdir? Oynadığı Diziler

Kırmızı Kamyon Yonca Kimdir? Oynadığı Diziler

Show Tv’nin çekimleri devam eden yeni dizisi Kırmızı Kamyon oyuncuları merak ediliyor. Kırmızı Kamyon Yonca kimdir, oynadığı diziler, gerçek adı haberimizde.

Show Tv’nin yeni dizisi sete çıktı ekrana gelmek için gün sayıyor.10. Ev’in yapımcılığını üstlendiği Kırmızı Kamyon dizisinin yönetmenliğini Osman Kaya üstleniyor. Diziyi Meriç Demiray ve Ezgi Özcan isimleri kaleme alıyor.

Kırmızı Kamyon Yonca Kimdir? Oynadığı Diziler

Kırmızı Kamyon, kahraman itfaiyecilerin hayatlarında karşılaştıkları zorluklar, yaşadıkları sevinçler, üzüntüler, kurtarılan hayatlar, başarı hikayeleri, hayal kırıklıklarını dramatik ve heyecanlı aksiyon sahneleriyle ekrana getirecek.

Yonca, Kırmızı Kamyon dizisinin başrollerinden kilit  bir isim. Ushan Çakır ve Görkem Sevindir ile başrolleri paylaşan Yonca karakterine Nilay Deniz hayat veriyor.

Nilay Deniz Kimdir?

Nilay Deniz, 3 Mayıs 1993 Aydın doğumludur. Nilay Deniz, 1.72 metre boyunda ve 50 kilo ağırlığındadır. İlk oyunculuk deneyimini 2010 yılında konuk olduğu Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinde Rüya karakteri ile yaşadı. Ardından 2011 yılında TRT 1’de yayınlanan Hayata Beş Kala  dizisinde Selma karakterini canlandırdı. Aynı yıl yine TRT 1’de yayınlanan Mor Menekşeler dizisinde Cevriye karakterine hayat verdi. Birçok dizide rol alan oyuncu asıl çıkışını 2020 yılında Çatı Katı Aşk dizisinde Yasemin karakterini canlandırdı. Son olarak 2020 yılında Kalk Gidelim dizisinde Nehir karakterini canlandırdı.

Rol Aldığı Diziler:

2020-Kalk Gidelim  (Nehir)

2020-Çatı Katı Aşk (Yasemin Çetin)

2017-Dayan Yüreğim (Seray)

2017-Ateş Böceği (Aslı)

2015-Aşk Yeniden (Selin Şekercizade)

2014-Ah Neriman (Zeynep)

2013-Güneşi Beklerken (Begüm)

2013-20 Dakika

2011-Mor Menekşeler (Cevriye)

2011-Hayata Beş Kala (Selma)

2010-Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi (Rüya)

 

<<Kırmızı Kamyon tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Kırmızı Kamyon nerede çekiliyor görmek için tıkla>>

Etiketler