Kırmızı Kamyon Yosun Kimdir? Sümeyye Aydoğan Kim?

Kırmızı Kamyon Yosun Kimdir? Sümeyye Aydoğan Kim?

Show Tv’nin 10.Ev yapım imzası taşıyan Kırmızı Kamyon dizisinin oyuncuları merak ediliyor. Kırmızı Kamyon Yosun kimdir, Sümeyye Aydoğan kim? ayrıntılar haberimizde.

Henüz çekimleri başlamayan dizinin, çalışmaları sürüyor. Diziyle ilgili olarak yeni gelişmeler yaşanıyor. Show TV’de yayınlanacak olan Kırmızı Kamyon dizisi ile ilgili merak edilenler zamanla netleşiyor. Dizinin oyuncu kadrosu oluşmaya başlıyor.

Kırmızı Kamyon Yosun Kimdir, Sümeyye Aydoğan Kim?

Kırmızı Kamyon, ülkemizdeki itfaiyecilerin yaşadıklarını, mücadelelerini ekrana getirecek. Hayat kurtarmak için yaşamları pahasına verdikleri zorlu mücadeleler, fedakarlıklar anlatılacak. 10.Ev yapım imzalı dizinin yönetmen koltuğunda Osman Kaya yer alacak. Kırmızı Kamyon dizi senaristliğini ise Meriç Demiray üstleniyor.

Türk televizyonlarında daha önce işlenmemiş bir konu olan Kırmızı Kamyon, Yurt dışında yayınlanan ve büyük ilgi gören Chicago Fire dizisinden esinlenerek yapılmıştır. Dizide yaşanan olaylar kurgu ve bir insanın hayatının kurtulması heyecan dolu operasyonlar konu alınıyor.

 

Sümeyye Aydoğan Kimdir?

Sümeyye Aydoğan, Serenay Sarıkaya’ya benzerliği ile son zamanlarda sosyal medya da çok ilgi çekmişti. Güzelliği ve fiziğiyle Serenay Sarıkaya’nın Limon Ağacı dizisindeki haline çok benzetiliyor. Daha önce herhangi bir dizide yer almadı Kırmızı Kamyon dizisi ilk dizi deneyimi olacak.

Kırmızı Kamyon dizisinde Yosun karakteri ile ilk kez televizyon karşısında çıkacak Sümeyye Aydoğan çok konuşulacak biri olacağa benziyor. Kırmızı Kamyon dizisiyle hayatında bambaşka bir döneme adım atacak. Bu diziden sonra güzelliği ile çok konuşulacak. İnstagram’da 2 bin takipçisi bulunan Sümeyye Aydoğan kısa sürede dikkatleri çekmeyi başaracaktır.

 

<<Kırmızı Kamyon dizisi oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Kırmızı Kamyon dizisi ne zaman başlayacak öğrenmek için tıkla>>

Etiketler