Kırmızı Oda 1 Ocak Var Mı Yok Mu? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Kırmızı Oda 1 Ocak Var Mı Yok Mu? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Yılbaşı yaklaştıkça Kırmızı Oda 1 ocak var mı yok mu? Yeni bölüm ne zaman? Soruları da izleyici tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor.

Her yıl kanallar reklam düzenlemeleri için dizilere ve programlara bir süre ara veriyor. Kanalların gelir kaynaklarını reklamlardan elde ettiğini herkes biliyor. Her konuda olduğu gibi yıl sonu kapanış işlemleri ve yeni oranların belirlenmesi için bir süre gerekiyor.

Kırmızı Oda 1 Ocak Var Mı Yok Mu? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Bu süre içerisinde planlamalar ve hesaplamalar yapıldıktan sonra Diziler ve programlar da ekrana gelmeye başlıyor. Önceki yıllarda 3 hafta kadar uzun bir süre yeni bölümleri yayınlanmayan dizilerin bu hafta en fazla 1 ya da 2 hafta ekrana gelmeyecek.

Kırmızı Oda 1 Ocak’da yayınlanacak mı mı yayınlanmayacak mı, yeni bölüm ne zaman sorusunun yanıtı izleyicisini üzse de cuma akşamlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda 1 Ocak 2021 cuma akşamı ekrana gelmeyecek. 8 Ocak cuma yeni bölümü ve yeni hayat hikayeleriyle izleyicisiyle buluşacak. Sadece 1 haftalık bir aranın ardından seyirci tekrar kaldığı yerden Kırmızı Oda dizisini izlemeye devam edecek.

Kırmızı Oda, cuma akşamları reyting sıralamasında ya zirvede ya da zirvenin ortağı oluyor. Kanal büyük bir başarı ve avantajı elinde tutuyor. Bir haftalık ara dizinin sevenlerini üzse de kanal için büyük bir kayıp olmayacaktır. Kırmızı Oda dizisinin bu kadar büyük başarı sağlamasında ki sebep yaşanmış hikayelerin konu alınıyor olmasıyla birlikte kesinlikle oyuncu seçimi. İnsanlar özlediği ve sevdiği oyuncuları bir kaç hafta da olsa ekranda görünce hikaye daha da anlamlı oluyor.

Bir kaç haftadır Boncuk rolüne hayat veren Burcu Biricik, ve geçen hafta katılan Kumru rolüyle ekrana gelen Aslıhan Gürbüz oyunculuk performansıyla izleyiciyi hikayeye bağladı. Kırmızı Oda 8 Ocak 2021 cuma akşamı kaldığı yerden en etkileyici hikayeleriyle ekranda olmaya devam edecek.

 

<<Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisi  5 Ocak neden yok öğrenmek için tıkla>>

Etiketler