Kırmızı Oda 15 Ocak Can ve Boncuk Sahnesinde Çalan Sensizim Şarkısı, Sözleri

Kırmızı Oda 15 Ocak Can ve Boncuk Sahnesinde Çalan Sensizim Şarkısı, Sözleri

Kırmızı Oda yine heyecan dolu bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Kırmızı Oda 15 Ocak Can ve Boncuk Sahnesinde Çalan Sensizim Şarkısı, Sözleri nedir?

Yayın tarihinden itibaren hiç seyirci kaybetmeden izlenen Kırmızı Oda dizisinin 15 Ocak akşamı Boncuk ve Can sahnesinde çalan duygusal şarkı izleyenlerin ilgisini çekti. Kırmızı Oda çalan Sensizim Şarkısı sözleri ve kimin söylediğini sizlerle paylaşacağız.

Kırmızı Oda 15 Ocak Can ve Boncuk Sahnesinde Çalan Sensizim Şarkısı, Sözleri

Kırmızı Oda 20. Bölüm 15 Ocak çalan Şarkı kim söylüyor? Kumru ve Boncuk sahnesinde çalan şarkıyı seslendiren isim İbrahim Yusuf.

Yine Yalnızım Sensiz ve Issızım

Düşümde gördüğüm sensin hep

Yalansızım

Şarkının devamını en kısa zamanda sizlerle paylaşacağız. YouTube’da İbrahim Yusuf Cover olarak arattığınızda şarkının bir kısmını dinleyebilirsiniz. Boncuk’un acı ve dram dolu hayat hikayesi hepimizi çok üzdü. Özellikle Can ile olan sahneleri gerçek mi hayal mi? Çok merak ediliyor.

Küçüklükten itibaren yaşadığı ilgisizlik, sevgisizlik ne yazık ki evlendikten sonra da devam etmiştir. Yalnız geçen evlilik hayatında düşünmekten ve yalnızlıktan önce kendi kafasından varlığına inandığı ermişlerse ardından da hayal mi gerçek mi olduğunu bir türlü çözemediğimiz Can ile yaşadıkları hepimizi çok üzdü.

Kırmızı Oda dizisinin her hikayesi birbirinden değerli ve kıymetli. Çünkü yaşanmış ve yaşanması olası hikayeleri ekrana getiriyor.Bir kesim geçmişimden izler buluyor bir kesim ise ders çıkıyor. Ekranların ilgiyle ve heyecanla izlenen dizisi Kırmızı Oda’da çalan şarkıları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

 

<<Kırmızı Oda Kumru ölecek mi, öldü mü öğrenmek için tıkla>>

Etiketler