Kırmızı Oda Boncuk Ölecek Mi? Öldü Mü?

Kırmızı Oda Boncuk Ölecek Mi? Öldü Mü?

Son zamanların ilgiyle izlenen dizisi Kırmızı Oda’da Boncuk’un hikayesinde sona gelindi. Kırmızı Oda Boncuk ölecek mi? Öldü mü?

Burcu Biricik’in olağanüstü oyunculuğu ile etkileyici bir hikaye haline gelen Boncuk’un hayatı izleyen herkesi derinden etkiledi. Küçüklükten kalan travmalarla birlikte evlendikten sonra da devam eden dram dolu hikayesi ekrana yansıyor. Herkes Boncuk’un iyileştiği günlerin gelmesini beklerken gittikçe kötüye giden ruh hali içinden çıkılmaz bir hal aldı.

Kırmızı Oda Boncuk Ölecek Mi? Öldü Mü?

Kırmızı Oda dizisinde Boncuk’un hikayesi bitti mi? Nasıl bitti? Dizide yaşanmış hayat hikayelerinin konu alındığı Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanıyor. Psikiyatrist Gülseren Budayıcıoğlu, hastalarının hikayelerini bir kitap altında topladığı kısa hayatları ekrana yansıyor. Boncuk’un hastalığı ve hayatı kitapta sadece 2 sayfalık kısa bir hikaye olarak anlatılıyor. Dizide hikayenin belli bir kısmı kurgu olarak devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde Boncuk ve Can sahnelerinin tamamen Boncuk’un hayali olduğu ortaya çıktı. İzleyen herkes bu duruma çok üzülürken yeni yayınlanacak bölümde Boncuk’a kamyon çarpıyor. Boncuk geçirdiği kaza sonucunda ölecek mi? Herkes kitapta Boncuk’un hikayesinin nasıl bittiğiniz merak ediyor. Alya’dan sonra sonunun mutlu bitmesini istedikleri bir diğer isim ise Boncuk. Boncuk aldığımız bilgiler doğrultusunda yeni bölümde ölecek.

Boncuk, 29 Ocak cuma akşamı yayınlanan yeni bölümde yine hayallerinde gördüğü Can’a doğru koşarken ne yazık ki geçirdiği trafik kazası sonucunda ölerek hikayesi son bulacak. Kırmızı Oda dizisinde gösterdiği üstün performansla oyunculuğuna kanıtlayan Burcu Biricik diziden ayrılacak. Etkileyici hayat hikayelerini bir araya toplayan TV8’in başarılı dizisi Kırmızı Oda’da son bulan hikayelerin yerine yenileri gelmeye devam ediyor. Kırmızı Oda dizisinde bu hafta en çok merak edilen Boncuk ölecek mi, öldü mü sorularını yanıtladıktan sonra Sadi’nin hikayesi izleyenleri etkisi altına alacak.

 

<<Kırmızı Oda ne zaman final yapacak, kaç bölüm sürecek öğrenmek için tıkla>>

Etiketler