Kırmızı Oda Boncuk’un Parkta Konuştuğu Adam Kim? Can Kimdir?

Kırmızı Oda Boncuk’un Parkta Konuştuğu Adam Kim? Can Kimdir?

Cuma akşamlarının En çok izlenen dizilerinden biri olan Kırmızı Oda Boncuk’un parkta konuştuğu adam kim, Can kimdir? Haberin devamında.

Her hafta farklı konuların işlendiği Kırmızı Oda isimli drama dizisinde birkaç haftadır Boncuk’un yürekleri burkan hikayesini izliyoruz. Dizide ünlü oyuncular konuk olarak yer alıyor. Ve hikayesi bittiğinde diziden ayrılıyor. Bu hafta Dizide merak edilen diğer bir karakter ise boncuğum parkta konuştu adam oldu. Ve izleyici Kırmızı Oda Boncuk’un parkta konuştu adam kim, Can kim sorularına yanıt aradı. Konuya olan ilgiden ötürü yaptığımız araştırmalar sonucunda oyuncu ile ilgili tüm detayları haberimizde paylaşacağız.

Kırmızı Oda Boncuk’un Parkta Konuştuğu Adam Kim? Can Kimdir?

Boncuk dizide hikayesi işlenen diğer tüm kadınlar gibi Sorunlu bir çocukluk geçirmiş aile sevgisi görmemiş bunun dışında annesinin üzerine kuma getirmiş bir babanın elinde  büyümüş içine kapanık kendine güveni olmayan bir kadındır. Ve yine ailesinin isteği üzerine yaptığı evlilikte umduğunu bulamamıştır. Ve bununla da kalmayıp ülkesinden ayrılıp Hollandaya gitmek zorunda kalmıştır. Gurbette görüşecek konuşacak ve onu tanıyan kimse yoktur. Eşi ise babası gibi umursuz ve sert bir yapıdadır.

Gurbette yalnızlık çeken, Eşinden hiçbir ilgi görmeyen adeta bir kelime sohbete muhtaç olan Boncuk, kendisine hayali ak sakallı dedeleri arkadaş edinmiştir. Doktor görüşmeleri neticesinde zamanla dedelerden kurtuldu. Boncuk’un anlattıkları bitmemiştir. En çok merak edilen konuya gelmiştir. Boncuk’un parkta tanıştığı adam kim? Can kimdir? Bir gün parkta otururken karşılaştığı ve Boncuk’la konuşmaya çalışan Can isimli karaktere hayat veren oyuncu Feyyaz Şerifoğlu’dur.

Boncuk’un hikayesinin devamında Can ile aralarında ne geçecek, neler yaşadılar izleyeceğiz. Kırmızı Oda dizisi de son zamanlarda popüler olan yaşanmış hayat hikayelerini ekrana getiriyor. Her karakterin aslında gerçek hayatta bunları yaşamış birini canlandırıyor olması çok üzücü olsa da insanların hayatta  ders çıkarmasını sağlıyor.

Boncuk’un Parkta Konuştuğu Can – Feyyaz Şerifoğlu Kimdir?

1991 yılında Rize’de dünyaya gelmiştir. Tekirdağ tekstil mühendisliği bölümünde lisans eğitimini tamamlamıştır. Müziğe olan ilgisi bu alan yönlenmesine sebep olmuş ve çıkardığı gidene isimli şarkıyla adını duyurmuştur. İyi derecede gitar çalmaktadır. Şimdilerde Kırmızı Oda isimli dizide Boncuk’un parkta konuştuğu adam olarak oldukça gündemde.

 

<<Kırmızı Oda 1 Ocak var mı yok mu, yeni bölüm ne zaman öğrenmek için tıkla>>

Etiketler