Kırmızı Oda Kumru Ölecek Mi? Öldü Mü?

Kırmızı Oda Kumru Ölecek Mi? Öldü Mü?

Kırmızı Oda cuma akşamları izleyenleri ekrana kilitlemeye devam ediyor. Kırmızı Oda Kumru ölecek mi, öldü mü? haberimizde.

Yayınlandığı günden itibaren zirveyi kimseye kaptırmayan ve reytinglerde en yüksek izlenme payını elde eden Kırmızı Oda dizisinde en çok dikkat çeken karakterlerden biri Kumru oldu. Dizinin yayınlanacak son bölümünde Kumru ölecek mi? Öldü mü soruları izleyenler tarafından araştırılıyor.

Kırmızı Oda Kumru Ölecek Mi? Öldü Mü?

Dizide en etkileyici hikayelerden biri olan Kumru yaşadıklarının etkisini yıllardır unutamayan unutmaya çalışsa da bir türlü içinden atamayan bir kadın. Kumru çok sevdiği eşi tarafından kumar masasında kaybedilmiştir. Ve hiç tanımadığı adamlara satılmıştır. Bunu acılar içinde anlatırken defalarca tekrarlandığını izledik. Ve son bölümde Kumru’nun yaralanması sonucunda Kumru ölecek mi?

Kumru karakteri ölmeyecek. Kocası onu kurtaracak. Ama yaşadıklarını acı ve hüzün içinde izleyeceğiz. Bütün hikayeler direk kitaptan uyarlanmıyor. Kumru’nun hikayesi kitapta geçmiyor. Dizide heyecanı diri tutmak için yeni hikayeler yazılıyor. Fakat Kumru gibi hayatlar elbette var.

Kumru karakterine hayat veren Aslıhan Gürbüz,16 Şubat 1983, Çanakkale’de dünyaya gelmiştir. Türk, tiyatro ve sinema oyuncusudur. 5 yaşında babasının işinden dolayı İstanbul’dan Bursa’ya taşınmışlardır. Bursa’nın İnegöl İlçesinde Müşerref Muzaffer Samda İlköğretim okulundan mezun olduktan sonra Meslek lisesinde Bilgisayarlı Muhasebe okumuştur. Oyunculuk alanına yönelmiş ve Konya Selçuk Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümü’nden mezun olmayı başarmıştır.

Aslıhan Gürbüz 2018 yılında rol aldığı Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Merve Aksak rolüyle büyük ses getirmiş çok beğenilmiştir. Bir Bulut Olsam Engin Akyürek ile birlikte rol almıştır. ATV’de yayınlanan Yahşi Cazibe dizisinde Azerbaycanlı karakter Cazibe’yi canlandırdı. Zeytin Tepesi dizisinde Deniz, Muhteşem Yüzyıl: Kösem’de ise Halime Sultan karakterini  canlandırmıştır.

Şimdi ise Kırmızı Oda dizisinde canlandırdığı Kumru karakterini adeta gerçekte yaşıyor ve izleyiciye geçirmeyi başarıyor. Kırmızı Oda’nın hüzün dolu hikayesi Kumru ölecek mi?

 

<<Kırmızı Oda ne zaman final yapacak, kaç bölüm sürecek öğrenmek için tıkla>>

Etiketler