Kırmızı Oda Maria Kim? Gerçek İsmi Ne?

Kırmızı Oda Maria Kim? Gerçek İsmi Ne?

Kırmızı Oda dizisinde her hafta yeni bir karakter izliyoruz. Kırmızı Oda Maria (Mariya) kim? gerçek adı, oynadığı diziler haberimizde.

Başarılı oyuncuların konuk oyuncu olarak diziye katıldığı ve her biri gerçek yaşanmış hikayeleri konu aldığı Kırmızı Oda dizisinde Maria karakteri çok merak edildi. Dizinin bar sahnesinde kapıdan girdiği anda Zafer’in dikkatini çekiyor. Güzelliği böylece Zafer’i etkiliyor.Konuyu sizinle en kısa zamanda açıklayacağız. Kırmızı Oda dizisinin son zamanlarda izleyici tarafından tepki aldığı biliniyor. Çünkü dizide son olaylar çok uzatılıyor. Bir türlü açıklığa kavuşmuyor.

Kırmızı Oda dizisinde bu kadar başarılı isimlerin yer alması da ayrıca izleyici etkileyen olaylar arasında yer alıyor. Dizinde sarı saçları ve düzgün fiziğiyle ilgi odağı oldu. Maria karakterini canlandıran oyuncunun adı Derya Taşbaşı’yı yakından tanıyalım.

Derya Taşbaşı Kimdir?

Derya Taşbaşı, 24 Mayıs 1985 tarihinde Almanya’da dünyaya gelmiştir. Derya Taşbaşı, 170cm boyunda ve 62 kilo ağırlığındadır. Kahverengi saçlı yeşil gözlü güzel oyuncu Abdullah Çavdar menajerlik ajansına kayıtlıdır. Liseye kadar olan eğitimini  Almanya’nın Köln kentinde tamamladı. 2004 yılında İstanbul’a bir işin gelerek burada kalmaya devam etti. Bir yandan Uluslar arası Şirketlerde müşteri temsilciliği yapıp bir yandan İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Endüstri Ürünleri Tasarımı okudu. Üniversite yılları sırasında oyunculuğa merak saldı.

İlk oyunculuk deneyimini 2009 yılında Arka Sokaklar dizisinde Yasemin karakteri ile yaşadı. Ardından 2010 yılında Kanıt dizisinde Elif karakterini, 2011 yılında Kolej Günlüğü dizisinde Selin karakterini ve 2014 yılında Ötesiz İnsanlar dizisinde Yaprak karakterini canlandırdı. Dizi oyunculuğunun yanı sıra pek çok reklam filminde rol aldı. Trt Spor’da Haydi Spora isimli programın sunuculuğunu yaptı. Ayrıca Kanal 7’de yayınlanan Uçan Halı programının sunuculuğunu yaptı. Son olarak da TRT Avaz’da Türk Dansları isimli programı sunmaya başladı. Şimdiler de ise Kırmızı Oda dizisinde Maria karakterine hayat vermektedir.

<<Kırmızı Oda Recai ve Nazlı neden yok, hikayesi bitti mi öğrenmek için tıkla>>

Etiketler