Kırmızı Oda Nazlı Kim? Gerçek Hikayesi

Kırmızı Oda Nazlı Kim? Gerçek Hikayesi

Kırmızı Oda dizisinde yeni hikayeler izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Kırmızı Oda dizisi Nazlı kim? Gerçek hikayesi ne?

Yayınlandığı günden itibaren cuma akşamları zirveyi kimseye bırakmayan Kırmızı Oda dizisinde Pınar Deniz rüzgarı esecek. Tv8’in başarılı projesi Kırmızı Oda, OGM Pictures imzalı, yönetmeliğini Cem Karcı’nın yaptığı, Banu Kiremitçi Bozkurt’un senaryosunu kaleme aldığı dizi,  Madalyonun içi isimli Yazar Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayelerinden uyarlanmıştır.

Kırmızı Oda Nazlı Kim? Gerçek Hikayesi

Bu hafta yayınlanan bölümde Pınar Deniz ve Gökhan Yıkılkan’ın hayat verdiği Nazlı ve Recai’nin hikayesini izleyeceğiz. Yine dram ve travmaların ağır bastığı izleyenleri ekrana kilitleyecek Kırmızı Oda dizisinde yeni hikaye izleyenleri ekrana kilitleyecek. Kırmızı Oda Nazlı kim? Pınar Deniz hakkında merak edilenler:

Pınar Deniz Kimdir?

Son zamanların başarılı isimlerinden  Pınar Deniz, 10 Kasım 1994 tarihinde İstanbul’ da dünyaya gelmiştir. Genç oyuncu özellikle Vatanım Sensin dizisinden itibaren başarısı ve güzelliği ile dikkatleri üzerine toplamaktadır. Pınar Deniz, İstanbul Üniversitesi Halkla ilişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun olarak lisans eğitimini tamamlamıştır. Küçük yaştan itibaren oyuncu olma hayalleri kuran Pınar Deniz, oyunculuk eğitimi de almıştır. İlk oyunculuk deneyimi olan ve 2014 yılında yayınlanan Sil Baştan adlı dizide Evrim karakterine hayat vermiştir. Ayrıca kendisi  Şarkıcı Murat Dalkılıç’ın Yani adlı şarkısının klibinde oynamıştır. Yayınlandığı dönemde izlenme rekorları kıran bir dizi olan Vatanım Sensin adlı dizide gözü yükseklerde olan Yıldız karakterini canlandırmıştır.

Son olarak Menajerimi Ara dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştır. Şimdi ise Kırmızı Kamyon dizisinde kendisini izleyeceğiz. Nazlı’nın hikayesini sizlerle paylaşacağız. Nazlı zengin, naif ve kültürlü bir kadındır. Dışarıdan bakıldığında sorunsuz bir hayatı var gibi görünse de aslında yaşadığı travmalar onu çok yaralamıştır.

 

<<Kırmızı Oda ne zaman final yapacak, kaç bölüm sürecek öğrenmek için tıkla>>

Etiketler