Kırmızı Oda Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Sürecek?

Kırmızı Oda Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Sürecek?

2020 sezonuna damga vuran yapımlardan Kırmızı Oda ne zaman final yapacak? Kaç bölüm sürecek? Final nasıl olacak? Soruları çok merak ediliyor.

Başarılı psikiyatrist Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek hastalarından derlediği olayları kitaplaştırdığı ve bu kitapların da ekrana uyarladığı başarılı proje Kırmızı Oda ilk yayınlandığı bölümde Meliha’nın hikayesi çok etkiledi izleyenleri. Gülseren Budayıcıoğlu’nun  Günahın Üç Rengi isimli kitabından alınmıştır. Kitaba göre fazla dramatik işlendiği okuyanların yorumları arasında. Ardından Kumru ve Boncuk’un hikayeleri çok yaralayıcı bu kadar da olmaz dedirten ama böyle hayatların varlığını da göz ardı edemediğimiz gerçekler.

Kırmızı Oda Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Sürecek?

Kırmızı Oda dizisinde yaşanan olayların gerçek hayatlardan uyarlanıyor olması diziyi daha izlenir kılıyor. Ve özellikle çocuklukta yaşanan sevgisizlik ve şiddetin ileride insanlarda meydana çıkardığı hastalıklara değiniyor. Baba ve anne sevgisi görmeyen koruyamadığımız çocuklar, hayatları elinden alınan ve seçim şansı olmayan binlerce kadından sadece bir kaçını izliyoruz. Anlatacam, anlaşılması gereken belki çok şey var dizinin içerisinde.

Dizide şuan kitaptaki hikayelerin dışına çıkıldığını ve farklı konuların işlendiğini söyleyebiliriz. Dizinin reytingleri yükselişte devam ederken kitaptaki hikayelerin bitmesiyle dizi final yapmadı. Bütün kanallarda olduğu gibi Tv8’de haftalardır reytinglerde zirvenin sahibi olduğu dizisi için yeni senaryolar yazmaya devam ediyor. Bundan sonra işlenecek konular kitaptan olmayacak. Yine hayatın içinden konulardan yola çıkarak senarist tarafından ekrana uyarlanacak. Ve Kırmızı Oda reytinglerde düşüş yaşamaya başlayana kadar ekranda dramatik ağırlıklı konularını işlemeye devam edecek.

Binnur Kaya’nın oyunculuğu dizinin başlarında çok sorgulandı hatta herkes ön yargıyla yaklaştı. Bir komedi oyuncusunun Psikiyatrist rölünü nasıl canlandıracağı merak ediliyordu. Fakat usta oyuncu bu rolünde üstesinden gelmeyi başardı. Kırmızı Oda dizisi ne zaman final yapacak? Kaç bölüm sürecek? Nasıl bitecek? Bu soruların yanıtı için daha çok erken.

Sizler Kırmızı Oda dizisini nasıl buldunuz?

 

<<Son Yaz dizi reytingleri nasıl tuttu mu öğrenmek için tıkla>>

Etiketler

1 Yorum