Kıvanç ve Burak Akıl Oyunları ile Exxen’de

Kıvanç ve Burak Akıl Oyunları ile Exxen’de

Exxen’e youtube’dan bir transfer daha akıl oyunları, bulmaca, iddia üzerine eğlenceli bir program geliyor. Kıvanç ve Burak Akıl Oyunları ile Exxen’de izleyici ile buluşuyor.

Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde kuracağı dijital platformu Exxen’in detaylarını paylaşmıştı. 900 milyon tl bütçe ile kurulan Exxen birbirinden çeşit dizi, talk show, program, yarışma, belgesel içeriğine sahip.

Kıvanç ve Burak Akıl Oyunları ile Exxen’de

Exxen’in içinde neler mi olacak. Hükümsüz, Bu Benim Masalım, Öğrenci Evi, Olağan Şüpheliler, Şeref Bey, Dadı, Zehirli Çiçekler, Vahşi Şeyler, Sihirli Annem, Eziklerin Savaşı, Gibi ve Yaşı 17 dizileri platformda yayınlanacak.

Hasan Can İle Konuşanlar, Tolga Çevik ile Tolgshow komedi programları yer alacak. Mesut Can Tomay ve Ali Biçim İle O Adam Oldun Mu, Orkun Işıtmak ile Kirli Çamaşırlar, Masterchef Junior, önemli futbolcular ile Ayak Tenis, Fight Club ile 11 Dövüşçü Bir Evde yarışma programları olacak. Gökhan Çınar ile Katarsis, Zeynep Bastık ve Konukları sohbet programı olacak. Ayrıca Enis Arıkan ile müzik keyfine, Doğan Kabak ve Ferhat Albayrak sunumu ile araba modifiyesine, Kıvanç ve Burak Akıl Oyunları programı ile bulmaca ve ilüzyona doyacaksınız.

Acun Ilıcalı youtube’da popüler olan programları birer birer Exxen’e tranfer ediyor. Exxen youtube fenomenlerini içeriğine dahil ediyor. Hasan Can Kaya ile Konuşanlar programını platforma transfer etmesinin ardından youtuber Orkun Işıtmak ile Kirli Çamaşırlar programı, Mesut Can Tomay ve Ali Biçim ile O Adam Oldun Mu programlarının ardından şimdi de Kıvanç ve Burak Akıl Oyunları programı Exxen’e geçti.

Kıvanç ve Burak kardeşleri ilk olarak Yetenek Sizsiniz Türkiye programında sihirbazlık gösterileri ile tanımıştık. Gösterileri büyük bir şaşkınlık ve merakla izlenmiş ayakta alkışlanmışlardı. Yetenek Sizsiniz programının ardından çeşitli gösteriler düzenlemiş gittikçe popülerliği artmıştı. Daha sonra youtube kanalı açmışlar ve akıl oyunları, bulmaca, zeka soruları, ilüzyon üzerine video içerikleri ile çok beğenilen ikili oldular. Youtube abone sayısı 536 bine ulaştı. Artık aynı konsept içerikleri Exxen’de yayınlanacak.

”Bilim ve İlüzyon Akıl Oyunları ile buluştu. Oyunun bulmaca hali” sloganıyla yollarına Exxen’de devam edecekler.

 

<<O Adam Oldun Mu ile sıradaki youtuber sen ol öğrenmek için tıkla>>

<<Masterchef Junior (Çocuklar) yarışma programı Exxen’de öğrenmek için tıkla>>

Etiketler