Küçük Esnaf Filmi Oyuncuları, Konusu Nedir?

Küçük Esnaf Filmi Oyuncuları, Konusu Nedir?

Türk komedi filmlerinden Küçük Esnaf filmi oyuncuları, konusu nedir film ile ilgili merak edilenler haberimizde.

Yönetmenliğini Bedran Güzel’in yaptığı senaryosunu BKM çok güzel haraketler ile yıldızı parlayan İbrahim Büyükak ve Zeynep Koçak’ın yazdığı 2016 yılı yapımı türk komedi filmidir.

Küçük Esnaf Filmi Konusu Nedir?

Berhudar kendi halinde 30 yaşında yıllar önce ailesinden ayrılmış yalnız yaşayan bir çilingircidir. Annesini yıllar önce kaybeden babasından nefret eden yapayalnız yaşayan bitik biridir. Tek umudu olan platonik aşkının da başkasıyla evleneceğini öğrenmesi üstüne yıkılan Berhudar yıllardır görmediği babasının ölüm haberini almasının ardındar olaylar büsbütün sarpasarar. Kendi halinde yaşayan küçük esnafın mafyaya bulaşması ile gelişen olaylar zincirini komik bir üslupla ele almaktadır. Babasının mafyadan aldığı borç para babasının ölümü sonrasında oğlu  Berhudar’a(İbrahim Büyükak)  kalır. Bu borç yüzünden başı belaya giren Berhudar parayı toparlamaya çalışırken olmadık olaylar peşi sıra gelir. Bir yandan borç toplamaya çalışırken bir yandan da mafyadan kurtulmaya çalışan çilingir Berhudar bu çıkmazdan nasıl kurtulacak. Aynı dertten muzdarip

Birbirinde enteresan eğlenceli karakter tipleri ve komik hikayesiyle Tv ekranlarında yayınlanacak olan Küçük Esnaf filmini izlemenizi tavsiye ederiz.

Küçük Esnaf filmi oyuncuları?

Hem senaristliğini üstlenen hemde oynayan İbrahim Büyükak ve Zeynep Koçak ile birlikte filmde Gupse Özay , Cengiz Bozkurt, Cezmi Baskın, Beyti Engin gibi önemli isimlerde başrollerde yer alıyor.

Tür: Komedi
Ülke: 2016 / Türkiye

Hangi kanal: Star TV

Yayın Günü: 2 Aralık Çarşamba

Yayın Saati: 20:00

İYİ SEYİRLER…

 

<<TVde Bugün yayınlanacak diğer filmleri görmek için tıkla>>

 

 

Etiketler