Kuruluş Osman 13 Ocak Var Mı Yok Mu? Neden Yayınlanmıyor?

Kuruluş Osman 13 Ocak Var Mı Yok Mu? Neden Yayınlanmıyor?

Çarşamba akşamları izleyenleri ekrana kilitleyen Kuruluş Osman 13 Ocak Var mı yok mu? Neden yayınlanmıyor? Yeni bölüm ne zaman?

Burak Özçivit, Seçkin Özdemir, Erkan Avcı, Nurettin Söznmez, Yiğit Uçan ve Celal Al’in rol aldığı dizinin yapımcılığını Mehmet Bozdağ yürütüyor. 41. Bölümün ardından izleyici 42. Bölüm fragmanını bekledi. Fakat yeni bölüm fragmanının yayınlanmaması üzerine Kuruluş Osman var mı yok mu, neden yayınlanmıyor? Soruları araştırılmaya başladı.

Kuruluş Osman 13 Ocak Var Mı Yok Mu? Neden Yayınlanmıyor?

Kuruluş Osman 13 Ocak çarşamba akşamı 42. Bölümüyle ekrana gelmeyecek. Çünkü 13 Ocak akşamı maç nedeniyle bir hafta sonra yani 20 Ocak çarşamba akşamı yeni Bölümü yayınlanacak. Bu yıl maç nedeniyle sık sık dizilerin yeni bölümleri bir hafta gecikmeli yayınlanacak. 2021 senesinde maç anlaşmaları ATV ile yapıldı. Ve bu durum izleyenleri biraz hayal kırıklığına uğratsa da ne yazık ki kanallar getirisi olan maçların yayın haklarını alabilmek için büyük uğraşlar veriyor.

Kuruluş Osman 13 Ocak yayınlanacak mı, neden yayınlanmıyor, yeni bölüm ne zaman sorularını toparlayalım. Kuruluş Osman 13 Ocak çarşamba yayınlanmıyor. Onun yerine maç yayınlanacak. Maçın  ardından Akıncı dizisinin tekrarının yayınlanacağını söyleyelim. Kuruluş Osman 42. Bölümü 20 Ocak çarşamba akşamı izleyicisiyle buluşacak. Yılbaşı tatilinde dahi ara vermeden yayınlanan Kuruluş Osman dizisi için bir hafta tatil molası bu hafta verilmiş oldu.

Kuruluş Osman son bölümde tüm kişiler kategorisi olan Total grubunda. 13.80 izlenme oranı ve 28,66 izlenme payı ile zirvenin sahibi olmayı başardı. İzleyici kitlesi bu hafta Kuruluş Osman yerine farklı bir program izlemeyi tercih edecek. Kuruluş Osman’ın yayınlanmaması Sadakatsiz dizisinin reytinglerini kuvvetlendirecek.

 

<<Sadakatsiz dizisi ne zaman final yapacak öğrenmek için tıkla>>

<<Kırmızı Oda ne zaman final yapacak öğrenmek için tıkla>>

Etiketler