Kuruluş Osman Durahan Kim? Kafkasya’dan Gelen Kim?

Kuruluş Osman Durahan Kim? Kafkasya’dan Gelen Kim?

Kuruluş Osman dizisine Kafkasya’dan gelen Durahan kim? Gerçek adı ne? Kuruluş Osman Duran kim?

Başladığı andan itibaren izleyenleri ekrana kilitleyen Kuruluş Osman dizisine yeni isimler dahil olmaya devam ediyor. Kuruluş Osman dizisinde Osman Beyi Tekfurlardan koruyan Durahan bu haftanın en çok merak edilen ismi oldu. Kuruluş Osman dizisi Durahan Karakterini canlandıran oyuncuyu araştırıyoruz. En kısa zamanda haberimizde yer alacaktır. Kuruluş Osman dizisine en heyecanlı anda dahil olan ve kendisini düşmanlardan kurtarmaya yardımcı olan Kafkas asker kim? Kafkasya’dan gelen yiğidin adı Bahadır Sarı’dır. Kuruluş Osman Bahadır Sarı Kim

Çok cevval ve gözü kara bir Kafkas Türkü olan bu asker, bundan sonra Osman beyin yolunu kendine yol bellemiş ve onunla birlikte hareket etmek istedir. Esmer, uzun boylu ve korkusuz tavırlarıyla tam bir Türk erkeğini yansıtan karakteri daha önce hangi dizilerde izlediğimizi sizlerle paylaşacağız. Haberimizin başında Duran olarak yazdığımız isim aslında Durahan fakat izleyicinin Duran Alp olarak duyduğunu düşünüp yardımcı olmak istedik.

Kuruluş Osman dizisi son bölümde Osman Beyin kurtulma sahneleri oldukça etkileyici oldu. Özellikle Çobanın Osman beyi kurtarması ile ve tam tuzakla karşı karşıya  kalmışken karşısına Durahan (Turahan) karakterinin çıkması heyecana heyecan kattı. Kuruluş Osman dizisi Kafkasya’dan gelen yiğit Durahan Alp karakteri kim sorusu uzun süre araştırılacak. Bahadır Sarı’nın hayat verdiği karakter çok sevilecek.

Etiketler