Kuruluş Osman Savcı Beyin Karısı Lena Hatun Neden Yok? Ne Zaman Dönecek?

Kuruluş Osman Savcı Beyin Karısı Lena Hatun Neden Yok? Ne Zaman Dönecek?

Kuruluş Osman dizisinde heyecan ve adrenalin devam ediyor. Kuruluş Osman Savcı Bey’in karısı Lena Hatun neden yok? Ne zaman dönecek?

Burak Özçivit’in yanında bir çok başarılı ismin yer aldığı Kuruluş Osman dizisinde savaş sahneleri artmaya devam ediyor. Osmanlı’nın kuruluşuna adım adım ilerlerken Kuruluş Osman Savcı beyin karısı Lena Hatun neden yok? Ne zaman dönecek? Seray Kaya’nın hayat verdiği Lena Hatun karakterinin diziye döneceği kesin. Çünkü Seray Kaya İnstagram hesabından Kuruluş Osman etiketiyle paylaşım yaptı.

Kuruluş Osman Savcı Beyin Karısı Lena Neden Yok? Ne Zaman Dönecek?

Lena Hatun diziye kısa süre içinde dönecek. Fakat kaç bölüm sonra olduğu henüz açıklanmadı. Kuruluş Osman dizisinde son bölümlerde Savcı beyin karısının yanı sıra oğlu Bayhoca da görünmüyor. Bu karakterler yakın zamanda diziye kilit oyuncular olarak tekrar dahil olacak.

Seray Kaya  saha önce oynadığı Kadın dizisiyle de şimdilerde rol aldığı Kuruluş Osman dizisinde hayat verdiği Savcı beyin karısı Lena olarak da performansıyla parmak ısırtıyor.Kuruluş Osman birçok oyuncunun yer aldığı ve yer verdiği bütün oyuncuların yıldızsın parladığı çok başarılı bir yapım. Kuruluş Osman Lena Hatun niçin yok ne zaman dönecek sorularınız yanıtlamaya çalıştık. Konuyla ilgili görüşlerinizi paylaşmayı bekleriz.

<<Kuruluş Osman Hazal Hatun ölecek mi öğrenmek için tıkla>>

Etiketler