Kuzey Yıldızı Dizisi Yıldız Hamile Mi?

Kuzey Yıldızı Dizisi Yıldız Hamile Mi?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk cumartesi akşamları ekrana gelmeye devam ediyor. Kuzey Yıldızı dizisi Yıldız hamile mi sorusu fragmanın ardından çok merak edildi.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde yine heyecan dolu bir bölüm izleyenleri bekliyor. Hem eğlencenin hem de aksiyonun yer aldığı komedi türündeki Kuzey Yıldızı İlk Aşk Yıldız Hamile mi? Önce dizinin son bölümünde neler yaşandığını hatırlayalım.

Kuzey Yıldızı Dizisi Yıldız Hamile Mi?

Yıldız da tıpkı Kuzey gibi kendini tutamamış, Engin Ar’ın cezasını kendisi vermiştir. Bu durumda bardağı taşıran son damla olmuştur. Kuzey ve onun ailesinden çekmediği işkence kalmayan Engin Ar, yaşadıklarına dayanamayıp şikayetçi olacaktır. Kuzey bu defa işi daha profesyonel yollarla çözmeyi kafasına koymuştur. Engin Ar’ı ikna edecek, Yıldızla birlikte hapislere düşmeyecektir. Bunun için elinden gelen her şeyi yapar. Yaşadıklarının ardından Engin Ar ne olursa olsun ikna olmayacaktır.

Kuzey, Engin Ar meselesiyle uğraşırken kızlar da ondan habersiz yaylaya çıkmıştır ve eğlenceli bir gün geçirmektir amaçları. Hep birlikte felekten bir gün çalacak, doyasıya eğlenecekler ama sonucunda yine bir talihsizlik yaşanacaktır. Asıl merak edilen ise Yıldız hamile mi? Yıldız ve Kuzey’in bir bebeği mi olacak? Dizinin yayınlanan son fragmanında herkesi çok merak ettiren sorunun cevabını biz de tahminlerimize göre yanıtlayacağız. Büyük bir olasılıkla Yıldız hamile.

Kuzey’in uzun zamandır beklediği güzel haberi Yıldız nasıl verecek? Kendini buna hazır hissetmeyen Yıldız’ın tepkisi ne olacak? Çok merak ediliyor. Kuzey’in 3 kızı varken 4. Çocuğunun cinsiyeti ne olacak? Show Tv’nin en çok izlenen başarılı yapımlarından biri olan Kuzey Yıldızı dizisinde farklı bir heyecan izleyenleri bekliyor.Kuzey Yıldızı dizisi 49. Bölümde izleyenleri hem eğlenceli hem de heyecanlı dakikalar bekliyor. Sizce Yıldız Hamile mi? Kuzey ve Yıldız’ın çocukları olacak mı?

 

<<Sen Çal Kapımı Serkan neden yok, ne zaman gelecek öğrenmek için tıkla>>

<<Babam Çok Değişti dizisi neden final yaptı öğrenmek için tıkla>>

Etiketler