Kuzey Yıldızı Fahriye Kim? Kariyeri

Kuzey Yıldızı Fahriye Kim? Kariyeri

Show Tv’nin başarılı yapımlarından Kuzey Yıldızı dizisine yeni bir isim dahil oldu. Kuzey Yıldızı Fahriye kim? Kariyeri hakkında merak edilenler.

Başrollerinde Aslıhan Güner, İsmail Demirci, Toygan Avanoğlu, Zeynep Kankonde, Gizem Güneş, Aslıhan Kapanşahin, Cengiz Bozkurt gibi isimlerin yer aldığı komedi ve aşk dizisi Kuzey Yıldız’ına Fahriye rolüyle dahil olan Ayçin İnci kimdir? Ayçin İnci çekimleri Ordu’da gerçekleşen dizi için şuan Ordu’da. Kuzey Yıldızı dizisinde nasıl bir karaktere hayat verecek bunu 46. Bölümde izleyeceğiz.

Kuzey Yıldızı Fahriye Kim? Kariyeri

3 Mayıs 1980 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. En son Bir Annenin Günahı dizisinde Meral rolüyle izlediğimiz ablası Ayça İnci de oyuncudur. Oyunculuk yeteneği aileden geliyor diyebiliriz usta oyuncu Bilal İnci’nin ise torunudur. Ayçin İnci, Açık Öğretim Fakültesi İktisat bölümünden mezun olmuştur. Kariyerine oyuncu olarak devam etmek istiyor ve Şahika Tekand Oyunculuk Atölyesi’nde eğitim alıyor. Ayçin İnci 2003 yılında rol aldığı Kurşun Yarası isimli diziyle ilk deneyimini yaşamıştır.

Bir çok başarılı projede yer almıştır bunların arasında Arka Sokaklar, Bir Litre Gözyaşı, Canavar Gibi, Sen Sağ Ben  Selamet, O Hayat Benim, Yusuf Yusuf, Üç Arkadaş, One Night İstanbul, Salih Kuşu, Tozlu Yollar, İbret-i Alem, Mor Menekşeler, Benim Annem Bir Melek, Kara Duvak, Mavi Gözlü Dev, Oğlum İçin, Misi, Sen Ne Dilersen, Kurşun Yarası.

Ayçin İnci Kimdir?

Rol aldığı tiyatro oyunları da var, Eurideke’nin  Çığlığı, Aşk Her Yerde, Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası. 2007 yılında  kendisi gibi oyuncu olan Ahmet Mümtaz Taylan evlenmiştir ve 5 yıl evli kaldıktan sonra 2012 yılında boşanmıştır. 1 Temmuz 2013 yılında Serdal Genç ile hayatını birleştirmiş fakat 2015 yılında anlaşmalı olarak boşandılar.

Kuzey Yıldızı son bölümde neler yaşandı; Yıldız’ın haykırışının yankılandığı yeni bölümde Kuzey’in öfkeli hali dikkat çekiyor. Kendini affettirmeye çalışan Kuzey’in Yıldız için şekilden şekile girdiği halleri izleyenleri eğlendirecek. Cevher Kadıoğlu’nun şarkı söylediği eğlenceli yeni bölümde Kuzey, kendini affettirmeye çalışsa da Yıldız’ın inadıyla başa çıkmak zor olacaktır. Fakat finalde ikilinin öpüştüğü romantik anlar ise dikkat çekiyor.

 

<<Uyanış Büyük Selçuklu Zübeyde Hatun kimdir görmek için tıkla>> 

Etiketler