Kuzey Yıldızı Halil İbrahim Kimdir? Restoranın Yeni Sahibi Kim?

Kuzey Yıldızı Halil İbrahim Kimdir? Restoranın Yeni Sahibi Kim?

Show Tv’nin cumartesi sevilen dizisi Kuzey Yıldızı’na yeni oyuncu dahil oldu. Merak edilen oyuncu Kuzey Yıldızı Halil İbrahim Kimdir? Restoranın Yeni Sahibi Kim?

Gençler tarafından özellikle büyük bir beğeniyle izlenen Kuzey Yıldızı dizisine yeni bir oyuncu dahil oldu. Diziye Kuzey ve Yıldız’a büyük bir sürpriz girişle restoranın yeni sahibi olarak dahil oldu.

Kuzey Yıldızı Halil İbrahim Kimdir? Restoranın Yeni Sahibi Kim?

Halil İbrahim diziye restoranın yeni sahibi olarak dahil oldu. Restoranı önceki sahibinden satın alan Halil İbrahim restoranı ocakbaşına çevirmek ister. Ancak Kuzey ve Yıldız gözbebekleri restoranı ona bırakacak değildir. Uzun bir tartışmanın sonunda orta yol olarak kuzey lezzetlerine güney lezzetlerini de ekleme konusunda karar alırlar. Restoranın bir tarafından karadeniz mutfağı bir tarafında ise ocakbaşı ile hizmet vermektedir.

Halil İbrahim Kurum Kimdir?

Halil İbrahim Kurum, 15 Kasım 1990 Adana doğumludur. Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk Bölümü’nden mezundur. Çukurova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda oyunculuk yapmaktadır. Üniversite eğitimi sonrasında Almanya ve Hindistan’da çeşitli oyunculuk kurslarında eğitim aldı. Fc Menajerlik ajansına bağlıdır.

İlk oyunculuk deneyimini 2017 yılında Yeni Gelin dizisinde Baran karakteri ile yaşadı. Bu dizideki performansı ile dikkatleri çekti beğenildi. Ardından 2019 yılında Başımız Belada filminde Turan Cihan Şimşek ile başrolü oynadı. Daha sonra son olarak 2020 yılında Petrol Sevdası filminde Tuğba Melis Türk ile başrolü paylaştı. Şimdilerde ise Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde Halil İbrahim karakteri ile ekranlara geldi.

Halil İbrahim Kurum, dizi ve film oyunculuğunun yanı sıra profesyonel olarak müzik yapmaktadır. Solist olarak sahneye çıkan oyuncu, müzik kariyeri ile oyunculuk kariyerini birlikte yürütmektedir.

Rol Aldığı Dizi ve Filmler:

2021-Kuzey Yıldızı İlk Aşk(Halil İbrahim)

2020-Petrol Sevdası

2019-Başımızı Belada

2017-2018-Yeni Gelin(Baran)

 

<<Kardeşlerim dizisi oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Masumiyet dizisi oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Kırmızı Kamyon dizisi oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler