Maraşlı Dilşat Kim? Melis İşiten Oynadığı Diziler

Maraşlı Dilşat Kim? Melis İşiten Oynadığı Diziler

Maraşlı dizisi Pazartesi akşamı 2021’in ilk dizilerinden biri olarak yayına başladı. Maraşlı Dilşat kim, Melis İşiten oynadığı Diziler neler?

Yayın hayatına başlamasıyla birlikte ses getirmeyi başaran Maraşlı dizisinde ilk bölüm çok heyecanlı ve aksiyonlu geçti. Dizinin bazı sahneleri tepki alsa da genel anlamda beğenildi. Maraşlı dizisinde dikkat çeken isimlerden biri de Melis İşiten oldu. Türel ailesinin gelini olarak dizide boy gösteren oyuncunun dizideki ismi Dilşat. Ve tanımayanlar Maraşlı Dilşat kim? Şeklinde araştırıyor.

Maraşlı Dilşat Kim, Melis İşiten Oynadığı Diziler

Maraşlı dizisinde İlhan’ın eşi rolüyle karşımıza çıkıyor. Dizideki rolünden kısaca bahsedenim. 35 yaşındadır. Genç yaşta anne olmuştur. Konservatuvar mezundur zevkli, birikimli ve entelektüel bir kadındır. Girdiği ortamda kalitesini ortaya koyan bir karakterdir. Son derece zarif ve şıktır. Mahur’un ailede anlaştığı dertleştiği tek kadındır. Dizinin ilerleyen bölümlerinde daha fazla ön plana çıkacağını düşünüyoruz. Melis İşiten kimdir? Daha önce rol aldığı Diziler neler?

Meliş İşiten Kimdir?

29 Haziran 1992 tarihinde dünyaya gelen Melis İşiten, Uraz Kaygışaroğlu ile yaptığı evlilikten sonra daha fazla gündeme gelmiş ve çiftin eğlenceli paylaşımları onları daha popüler hale getirmişti. Ayrıca çiftin bir de kızları dünyaya geldi. Fakat 2019 yılında anlaşmalı olarak boşandılar. Melis İşiten Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinden mezundur. 2016 yılında dünyaya getirdiği kızı Ada’nın 4 yaşına gelmesiyle birlikte gelen oyunculuk tekliflerine olumlu bakmaya başladı.

Başarılı bulduğu Maraşlı dizisinde Dilşat karakterine hayat vermek üzere kamera karşısına geçti. Oyunculuğu ise çok beğenildi. Kendisi sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan isimler arasında. Ayrıca yazmayı ve anlatmayı çok seviyor. Hayatın her alanında fikirlerini kaleme döküyor. Bunu yapmaktan da büyük keyif alıyor. Maraşlı dizisi Dilşat rolü kariyerinde iyi bir basamak olacak.

 

<<Maraşlı dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Maraşlı dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatları görmek için tıkla>> 

Etiketler