Maraşlı Dizi Kıyafetleri, Markaları, Mahur’un Kıyafetleri

Maraşlı Dizi Kıyafetleri, Markaları, Mahur’un Kıyafetleri

Maraşlı dizisi ekrana gelmek için gün sayıyor. Özlenen oyuncu kadrosu ve sıra dışı hikayesiyle gündemde olan Maraşlı dizi kıyafetleri, markaları ve Mahur’un kıyafetleri ve markalarını güncel olarak paylaşacağız.

Alina Boz ve Burak Deniz’in başrollerini paylaştığı dizide düzgün fiziği ve güzelliğiyle tüm kıyafetleri başarıyla taşıyor. Bu da izleyicilerin dikkatini çektiği için markalarını, nerede satıldıklarını ve fiyatlarını merak ediyor. Oyuncuların dizilerde giydiği ayakkabılar, takılar, aksesuarlar, çantalar ve kıyafetleri arama motorunda en çok araştırılan konulardan biri oluyor. Alina Boz ve Burak Deniz’in Maraşlı dizisinde kullandığı tüm kıyafetleri her hafta güncel olarak paylaşacağız.

Maraşlı Dizi Kıyafetleri, Markaları, Mahur’un Kıyafetleri

Maraşlı dizi kıyafettileri için sponsorlar sıraya girmiş durumda. Bütün dizilerde olduğu gibi Maraşlı dizisinde de oyuncuları  kıyafetleri de sponsor markalar tarafından karşılanıyor. Bu sayede markalar ürünlerinin reklamlarını ünlü isimler üzerinden yaparken dizinin yapımcısı da ücret vermemiş oluyor. Maraşlı dizi kıyafetleri markaları, Zara, Mavi, Loft, Colins, Damat, Derimood, Vans, Adidas, Werder ve Defacto…

Maraşlı dizi kıyafetlerini her hafta bölüm bölüm güncel olarak sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz. Özellikle sizin merak ettiğiniz, öğrenmek istediğiniz oyuncunun kıyafetleri ve aksesuarları varsa aşağıda yorum bölümünden istekte bulunabilirsiniz. Öncelikle merak ettiklerinizi sizler için araştırıp sayfamızda paylaşırız.

1.bölüm

Maraşlı Mahur’un 1. bölümde giydiği kombin; ceket, jean ve sweat markası Zara, spor ayakkabı markası Adidas‘tır. Ayrıca fiyatları resimde belirtilmiştir.

Maraşlı Mahur’un 1. bölümde giydiği kombin; ceket ve jean markası Zara, beyaz bluz markası Oxxo‘dur.

Maraşlı Mahur’un 1. bölümde giydiği kombin Zara markadır ve fiyatları resimde belirtilmiştir.

Mahur’un 1. bölümde giydiği hırkanın markası Oxxo markadır ve fiyatı 149 TL’dir.

Mahur’un 1. bölümde giydiği krem rengi kürk montun markası Koton‘dur.

Mahur’un 1. Bölümde giydiği siyah bluzunun markası adl (Adilışık)’tır.

Mahur’un 1. Bölüm ödül gecesinde giydiği siyah elbisenin markası Nilüfer Çamur’a ait özel tasarımdır.

Firuzan’ın 1. bölümde giydiği krem renkli ve düğmeli bluzun markası Mango’dur.

Maraşlı dizisi Firuzan karakterinin giydiği krem elbisenin markası Sindirella.com

2. bölüm

Maraşlı Mahur’un 2. bölümde giydiği kombin; deri montun markası Derimod ya da Zara, çantanın markası Mango‘dur. Ayrıca, bluz ve pantolon markası Stil Atölye, ayakkabının markası Nine West‘dir ve fiyatları resimde belirtilmiştir.

Maraşlı Firuzan 2. bölümde giydiği kazak markası Joinus.tr

Mahur’un 2. bölümde giydiği kombin; montun markası Bsl, kazak markası Zara, ayakkabı markası Derimod ve fiyatları resimde belirtilmiştir.

3.bölüm

Mahur’un 3. bölümde giydiği kombin markaları ve fiyatları resimde belirtilmiştir.

Mahur’un 3. bölümde giydiği iç çamaşırı markası Victoria Secret ve fiyatı 29 $’dır

4.bölüm

 

Mahur’un 4. bölümde giydiği kombin; kabanın markası Zara (soldaki(8332/646) esas olan tükendi sağdaki(7522/052) ise benzeri aynı marka) ve fiyatı 1099 TL, kazak markası Zara fiyatı 230 TL, kot pantolon markası Twist fiyatı 229 TL, ayakkabı markası Derimod fiyatı 376 TL’dir.

Mahur’un 4. bölümde giydiği kombin; peluş sweat hırka markası Victoriasecret Pink, kot pantolon markası Zara fiyatı 200 TL, ayakkabı markası Adidas fiyatı 565 TL’dir.

Mahur’un 4. bölümde giydiği binicilik kombini markası Decathlon ve fiyatları resimde belirtilmiştir.

Firuzan’ın 4. bölümde giydiği kazak markası Joinus.tr ve fiyatı 209 TL’dir.

Maraşlı Dilşad’ın 4. bölümde giydiği kazak markası Joinus.tr ve fiyatı 104 TL’dir.

5. bölüm

Mahur’un 5. bölümde giydiği kombin; kaban markası Stradivarius fiyatı 400 TL, gömlek markası Zara fiyatı 230 TL, etek markası Stradivarius fiyatı 140 TL’dir.

Mahur’un 5. bölümde giydiği kombin; kaban markası Zara fiyatı 270 TL, kazak markası Twist fiyatı 360 TL, etek markası Abigail Alice fiyatı 900 TL’dir.

Mahur’un 5. bölümde giydiği kombin; kaban markası Mervecisko , elbise markası KeiKei ve fiyatı 210 TL’dir.

Firuzan’ın 5. bölümde giydiği bluz markası Bslfashion ve fiyatı 59 TL’dir.

6.bölüm

Mahur’un 6.bölümde giydiği mavi takım kombin markası Mervecisko‘dur. İnstagram adresi merveciskoofficial üzerinden bulabilirsiniz.

Mahur’un 6.bölümde giydiği kombin; mont markası Stradivarius fiyatı 400 TL, tshirt markası Bershka fiyatı 56 TL, alt eşofman markası Zara fiyatı 120 TL’dir.

Mahur’un 6.bölümde giydiği pijama takımı markası Hayspijama ve fiyatı 200 TL’dir.

7.bölüm

Mahur’un 7.bölümde giydiği kombin; mont markası Due2 fiyatı 770 TL, gömlek markası Zara fiyatı 200 TL, pantolon markası Mango fiyatı 300 TL’dir.

Mahur’un 7.bölümde giydiği kombin; Mont(340TL), tshirt(56TL), siyah alt eşofman(150TL) markası Stradivarius‘tur.  Çanta markası Zara‘dır.

Mahur’un 7.bölümde giydiği kombin; trençkot markası Bsl fiyatı 359 TL, kazak markası Zara(3519/040) fiyatı 229 TL, çanta markası Black Ribbon fiyatı 120 TL, atkı markası Mango‘dur.

Özellikle sizin merak ettiğiniz, öğrenmek istediğiniz oyuncunun kıyafetleri ve aksesuarları varsa aşağıda yorum bölümünden istekte bulunabilirsiniz. Öncelikle merak ettiklerinizi sizler için araştırıp sayfamızda paylaşırız.

 

<<Maraşlı dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Son Yaz dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatlarını görmek için tıkla>>

Etiketler

1 Yorum

  1. Mahurun son bölüm de giydiği tişört markası ve numarası giydini paylaşmışsınız o üzerin dekine benzemiyor