Maraşlı Dizisi Ecem Kim? Gizem Kala Biyografisi

Maraşlı Dizisi Ecem Kim? Gizem Kala Biyografisi

11 Ocak pazartesi akşamı yayına başlayan Maraşlı dizisi oyuncuları araştırılıyor. Maraşlı dizisi Ecem Kim? Gizem Kala biyografisi.

Pazartesi akşamı ATV ekranlarında güçlü rakiplerine rağmen yayına başladı ve başlangıç için çok iyi bir Reyting almayı başardı. Maraşlı dizisinde bütün oyuncular özenle seçilmiş ve rölünü başarıyla gerçekleştiriyor. Bu isimlerden biri de Ecem rölüne hayat veren Gizem Kala. Maraşlı dizisi Ecem kim? Gizem Kala Biyografisini sizlerle paylaşacağız.

Maraşlı Dizisi Ecem Kim? Gizem Kala Biyografisi

Maraşlı dizisinin ilk Bölümü etkileyici ve heyecan doluydu. Hem aksiyon hem de aşkı içerisinde barındıran bir senaryo olduğu anlaşılıyor. Fotoğrafçı olan Mahur’un eski bir fabrikada fotoğraf çekimi için gidip bir savcının öldürülmesine şahit olmasıyla başlayan ve akabinde Maraşlı lakabıyla tanınan Celal ile yollarının kesilmesiyle devam eden etkileyici bir hikaye. Dizide Mahur’un Arkadaşı Ecem olarak karşımıza çıkan genç oyuncunun gerçek ismi, hayatı ve kariyeri hakkında detayları paylaşacağız.

Gizem Kala Kimdir?

Güzelliği ve oyunculuğuyla dikkat çeken Gizem Kala, 26 Nisan 1993 de İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Genç ve başarılı oyuncu 28 yaşındadır. Oyunculuk eğitimini Kadir Has Üniversitesinde almıştır. 2020 de Babil dizisinde Birce Akalay’ın İlay karakterinin kız kardeşi olarak izleyici karşısına çıkmıştır. Maraşlı dizisinde Ecem  karakteri ile yer alan Gizem Kala oyunculuk kariyerin İlk olarak Fahriye Evcen ve Engin Akyürek’in başrollerini paylaştığı Ölene Kadar dizisinde Ayşe olarak başlamıştır.

Gizem Akala’nın rol aldığı diğer dizi ve sinema projeleri ise sırasıyla şöyle; Muhteşem Yüzyıl, Deli Gönül, Can Kırıklıkları, Yasak Elma, Babil, Görümce, Hadi Be Oğlum. Kendisi bugüne kadar kariyerinde yer edinebilmek için proje ayırt etmeden rol almıştır. Reklam filmlerinde oynamıştır. Oynadığı reklam filmleri; Vodafone, Anadolu Hayat Emeklilik ve Ülker Çikolatalı Gofret.

2021 yılına damga vuran Maraşlı dizisinde Ecem karakterine hayat veriyor. Gizem Kala oyunculuğuyla Alina Boz’un gölgesinde kalmadı.

 

<<Maraşlı dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Maraşlı dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatları görmek için tıkla>>

<<Maraşlı dizi reytingleri nasıl, izlendi mi öğrenmek için tıkla>>

Etiketler