Maraşlı Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Yayın Günü ve Tarihi

Maraşlı Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Yayın Günü ve Tarihi

Maraşlı dizisi tanıtım fragmanı yayınlandığı günden itibaren izleyicisini daha da  heyecanlandırdı. Maraşlı dizisi ne zaman başlıyor, Yayın günü ve tarihi ne zaman?

Burak Deniz’in hayat verdiği Maraşlı Celal karakteri Kahramanmaraş’ta doğmuştur. Önceden Özel Kuvvetlerde görevli astsubay başçavuşa hayat veriyor. Dizi Tıms&B prodüksiyon tarafından hazırlanıyor, yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün yer alıyor. Hikayesi ise kalemi oldukça başarılı olan Ethem Özışık tarafından yazılıyor. Maraşlı dizisi ne zaman başlayacak? Yayın günü ve tarihi nedir sorularının yanıtını en çok merak eden kesim hiç şüphesiz Kahramanmaraşlı izleyicilerde.

Maraşlı Dizisi Ne Zaman Başlıyor, Yayın Günü ve Tarihi?

Maraşlı dizisi net olmamakla beraber Ocak ayının ilk haftasında ve pazar akşamları yayınlanacak. Pazar akşamlarını Maria ve Mustafa diziyle dolduran ATV dizinin 17. Bölümde final yapmasının ardından oluşan boşluğu Maraşlı dizisiyle dolduracak. Maraşlı dizisinin pazar akşamı yayınlacak olması avantajlı bir durum. Çünkü o gün yayınlanan çok güçlü ve izleyicinin vazgeçilmezi olan projeler yok ekranlarda. Maraşlı dizisi ATV’de Ocak ayının ilk haftasında ve pazar akşamları yayınlanacak.

Eğer Maraşlı dizisi yayın tarihinde ya da günün de bir değişiklik olursa haberimizde güncelleme yapacağız. Maraşlı dizisinde hem aksiyon hem aşk hem de evlat sevgisi bir arada işleniyor. Cesur, gözü kara, sevdikleri için canını hiçe saymaktan korkmayan fakat omun yüzünden sevdiklerini kaybetmekten çok korkan biridir Maraşlı Celal. Dizideki partneri ise en son Aşk 101 dizisinde izlediğimiz güzel oyuncu Alina Boz.

Burak Deniz ve Alina Boz’a eşlik edecek olan diğer oyuncular; Kerem Atabeyoğlu, Rojda Demirer, Saygın Soysal, Cemil Büyükdöğerli, Melis İşiten, Cihan Yenici, Neslihan Acar, Sinem Akyol, Türkü Su Demirel, Gizem Kala, Bedriye Rosa Çelik’tir. Maraşlı dizisine Başrol oyuncuların uyumu tanıtım fragmanıyla birlikte çok beğenildi. İki başarılı ismin aralarındaki partner uyumu izleyici tarafından sevildiğinde dizi de daha uzun ömürlü oluyor.

Maraşlı dizisinin pazar akşamları yayınlanacak olması hakkında sizler neler düşünüyorsunuz?  Dizi pazar günleri beklentileri karşılar mı? İstenilen izlenme oranına ulaşır mı? Konuyla ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.

 

<<Maraşlı Dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler