Maraşlı Dizisi Nerede Çekiliyor? Maraşlı’nın Dükkanı Nerede?

Maraşlı Dizisi Nerede Çekiliyor? Maraşlı’nın Dükkanı Nerede?

Ekran macerasına yeni başlayan diziler arasına bir yenisi daha ekleniyor. Maraşlı Dizisi nerede çekiliyor? Maraşlı’nın dükkanı nerde? ayrıntılar haberimizde.

Burak Deniz ve Alina Boz’u bir araya getiren Maraşlı dizisi uzun zamandır heyecanla bekleniyordu ve ilk tanıtım filmi ekrana geldi. Kahramanmaraşlı bir gencin etrafında şekillenen olaylardan ekrana gelen Maraşlı dizisi oyuncu kadrosunda  çok başarılı isimler yer alıyor. Bu konuyla ilgili detayları bir önceki  haberimizde paylaşmıştık. Şimdi Maraşlı dizisi nerede çekiliyor, Maraşlı’nın dükkanı nerede?

Maraşlı Dizisi Nerede Çekiliyor? Maraşlı’nın Dükkanı Nerede?

Maraşlı dizisi Kahramanmaraşlı bir eski askerin hayatı etrafında şekillense de dizinin çekimleri İstanbul’da yapılıyor. Maraş’tan yıllar önce ayrılıp İstanbul’da düzenini kurmuştur. Kahramanmaraşlı olduğu için kendisine Maraşlı lakabını takmışlardır. Maraşlı dizisi İstanbul’da Beyoğlu şehrinde Galata kulesinin yakınlarında çekiliyor. Ayrıca Maraşlı dizisi için Haliç’te bulunan eski bir fabrikada özel bir ser kuruluyor. Sadece burada değil İstanbul’un çeşitli semtlerinde setler yer alacak. Dizide zaman zaman Maraşlı’nın gençliğine dönülecek ve Maraş’ta sahneler çekilecek.

Maraşlı dizisi çekim mekanlarını sizlerle detaylı bir şekilde paylaşmak isterdik fakat ne yazık ki Koronavirüs nedeniyle set adresleri kesin olarak paylaşılmıyor. Bu bütün Diziler için geçerli bir durum. Maraşlı dizisi işe ilgili daha çok merak edilen konu olacak. Bunları her zaman haberimizde bulabilirsiniz.

Maraşlı dizisi son zamanlarda hızla artan aksiyon ve polisiye dizilerinden biri olacak. Dizide kızı Zeliş’in vurulmasının ardından hayatı bambaşka bir şekil alır. Senaryosunu Ethem Özışık’ın kaleme aldığı diziden izleyicinin de beklentisi çok yüksek. Bugüne kadar Söz ve Poyraz Karayel gibi unutulmaz projelere imza atmıştır. Şimdi de Maraşlı dizisine imzasını atacak.

Tıms&B yapım Maraşlı dizisini ATV için çekiyor. Yönetmenliğini Ahmet Sarıgün üstleniyor. Dizinin yayın günü ve tarihi henüz belli değil kısa süre sonra yayın hayatına start vermesini bekliyoruz.

 

<<Maraşlı Dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler