Maraşlı Dizisi Oyuncuları, Oyuncu Kadrosu, Tüm Karakterler

Maraşlı Dizisi Oyuncuları, Oyuncu Kadrosu, Tüm Karakterler

ATV ekranlarına gelmesi sabırsızlıkla beklenen Maraşlı dizisi oyuncuları, oyuncu kadrosu, konusu, tüm karakterler ayrıntılar haberimizde.

İlk fragmanı yayınlanmaya başlaması ile büyük merak uyandıran dizinin ekranlara gelmesi sabırsızlıkla bekleniyor.

Maraşlı Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu, Tüm Karakterler

Maraşlı dizisi için geri sayım başladı. Muhteşem Yüzyıl, Çalıkuşu, Ölene Kadar, Söz, Gülperi ve Bir Zamanlar Çukurova gibi beğenilen işlere imza atan Tims & B Productions Maraşlı dizisinin yapımını üstleniyor. Uzun soluklu bir dizi olması beklenen Maraşlı, ATV ekranlarında yayınlanacak. Dizinin yönetmen koltuğunda Kudret Sabancı oturuyor. Senaryosunu ise Ethem Özışık kaleme alıyor. Şimdi Maraşlı dizisi oyuncu kadrosu, konusu tüm karakterler ayrıntılı olarak tanıtalım.

Maraşlı Dizisinin Konusu

Maraşlı özel kuvvetlerde astsubay başçavuş olarak yıllarca hizmet etmiş sonrasında ise gazi olmuş eski bir askerdir. Şimdilerde ise bir kitapçı dükkanı işleterek sakin bir hayat yaşamaya çalışır. Ancak  kızı Zeliş’in vurulması ile başlayan intikam serüveninde ona bunu yapanların hakkettiği cezayı almayınca Maraşlı adaleti kendi sağlamak ister. Hayattaki tek varlığı olan kızına yapılanların hesabı sorulacaktır. Tüm bunlar olurken Maraşlı’nın kitapçı dükkanına gelen Mahur isimli bir kızla ilginç tanışma sonrası hayatları kesişir. Artık Maraşlı hem kızının intikamını almak hem de Mahur’un hayatını kurtarmak için korkusuzca mücadele verir. Hayatı bir anda cehenneme dönen Maraşlı artık karanlığın içine girmiştir. Bu karanlığın içinde yolları kesişen Maraşlı ve Mahur birbirlerine kenetlenirler. Aşk ve ateşin ortasındaki amansız mücadelede Maraşlı’yı büyük zorluklar bekliyor.

Maraşlı Dizisi Oyuncu Kadrosu, Tüm Karakterler

Dizide başarılı oyuncu Burak Deniz ‘Maraşlı’, Alina Boz ise ‘Mahur’ karakterine hayat veriyor. Maraşlı’nın oyuncu kadrosunda ayrıca; Kerem Atabeyoğlu, Rojda Demirer, Ahmet Varlı, Cemil Büyükdöğerli, Abdül Süsler, Melis İşiten, Cengiz Sezgin ve Neslihan Acar rol alıyor.

Dizinin ilk fragmanı yayınlandı ve büyük beğeni topladı. Çok yakında Atv ekranlarında olacak dizi ile ilgili tüm merak edilenleri haberimizde bulabilirsiniz. Dizi ile ilgili bilgiler netleştikçe sayfamızda güncel olarak paylaşacağız. Dizi bizde büyük merak uyandırdı. Oyuncu kadrosu ve konusu ile büyük beklenti oluşturan Maraşlı aksiyon dolu bir dizi olacağa benziyor.

Maraşlı Celal – Burak Deniz Kim?

Burak Deniz, 17 Şubat 1991 tarihinde İzmit’te  doğdu. Burak Deniz, 1.85 metre boyunda ve 75 kilo ağırlığındadır. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümü’nden mezundur. İlk oyunculuk deneyimini 2011 yılında Kolej Günlüğü dizisinde Onur karakteri ile yaşadı. Ardından 2012 yılında ilk sinema filmi olan Sultan filminde Tarık rolünü oynadı. 2013 – 2014 yılları arasında Kaçak dizisinde Burak Topçuoğlu karakterini canlandırdı. İlk başrol deneyimini ise Aşk Laftan Anlamaz dizisinde Murat karakteri ile yaşadı. Burada çok beğenilen oyuncu 2017 yılında yine başrol oynadığı Bizim Hikaye dizisinde Barış karakterini, 2019 yılında başrol oynadığı Patron dizisinde Fatih karakterini, son olarak 2020’de yine başrolde oynadığı Yarım Kalan Aşklar  dizisinde Kadir karakterini canlandırdı.

Rol Aldığı Filmler ve Diziler:

2020-Yarım Kalan Aşklar (Kadir)

2019-Patron (Fatih)

2017-2019-Bizim Hikaye (Barış)

2017-Arada (Ozan)

2016-Aşk Laftan Anlamaz (Murat)

2015-Tatlı Küçük Yalancılar (Toprak)

2015-Gecenin Kraliçesi (Mert)

2014-Medcezir (Aras)

2013-2014-Kaçak (Burak Topçuoğlu)

2012-Sultan (Tarık)

2011-Kolej Günlüğü (Onur)

Maraşlı Mahur – Alina Boz Kim?

 

Tam ismi Alina Bozdemir’dir. Alina Boz, 14 Haziran 1998 Moskova / Rusya doğumludur. Annesi Rus asıllı babası ise Türk’tür. Alina Boz, 1.73 metre boyunda ve 50 kilo ağırlığındadır. Özel Gökjet Havacılık Lisesi Kabin Hizmetleri Bölümü’nden mezun olmuştur. Ardından Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Dizi oyunculuğundan önce küçük yaşta reklam ve dergi projelerinde yer aldı. Ata Demirer ile Avea reklamında yer alan Alina boz birçok reklam filminde rol alan oyuncu 2010 yılında Heygirl dergisinin kapak yüzü oldu. İlk dizi oyunculuk deneyimini 2013 yılında Cesur Hemşire dizisinde Canan rolü ile yaşadı. Ardından  2014-2017 arası Paramparça dizisinde Hazal karakteri ile dikkatleri üzerine çekti.  oynadı. Daha sonra 2018-2019 arası Elimi Bırakma dizisinde Azra rolüyle akıllara kazındı. Netflix dünyasına yelken açan oyuncu önce 2018 yılında Hakan: Muhafız dizisinde rol aldı. Ardından 2020 yılında Aşk 101 dizisinde Eda karakterini canlandırdı. Son olarak Arıza dizisine kısa süreli katılan oyuncu şimdilerde Maraşlı dizisinde başrolde yer alıyor.

Rol Aldığı Filmler ve Diziler:

2020-Arıza

2020-Aşk 101 (Eda)

2020-Ya İstiklal Ya Ölüm

2018-Hakan: Muhafız

2018-2019-Elimi Bırakma (Azra)

2017-Bölük (Eylül)

2017-Vatanım Sensin (Presnses Anastasya Romanova)

2017-Sevda’nın Bahçesi (Defne)

2016-Kaçma Birader (Melis Kahveci)

2014-2017-Paramparça (Hazal)

2013-Cesur Hemşire (Canan)

 

Maraşlı Aziz Türel – Kerem Atabeyoğlu Kim?

Kerem Atabeyoğlu , 9 Şubat 1968 İstanbul doğumludur. Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Ana Sanat Dalı Bölümü mezunudur. Kerem Atabeyoğlu, ilk oyunculuk deneyimini Kent Oyuncuları’nda yaşadı. Kenter Tiyatrosu, Dormen Tiyatrosu ve Tiyatrokare’de birçok oyunda önemli roller üstlendi. 1994 yılında Magazin Gazetecileri Derneği tarafından Yılın En Başarılı Tiyatro Oyuncusu ödülünü aldı. Şimdiye kadar birçok tiyatro, reklam filmi, sinema filmi ve dizilerde rol aldı. Kerem Atabeyoğlu oyunculuğunun yanı sıra seslendirme sanatçılığı da yapmaktadır. 1955’ten 1995’e Dormen Tiyatrosu’nun 40 Yılı isimli kitabın yazarıdır.

Maraşlı Savaş – Saygın Soysal Kimdir?

Saygın Soysal, 21 Mayıs 1982 Ankara doğumludur. Liseyi Trabzon’da okudu. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Bölümü’nden mezun oldu. İlk oyunculuk deneyimini 2005 yılında Güz Yangını dizisi ile yaşadı. Ardından aynı yıl Kırık Kanatlar dizisinde Çavuş Yunus karakterini canlandırdı. 2006 yılında başrollerinde Hatırla Sevgili dizisinde Recep Tayyip Erdoğan’ı canlandırdı. Ardından birçok dizi ve filmde rol aldı. Kırık Kanatlar, Güz Yangını, Hatırla Sevgili, Çukur, Nöbet, Marşlı, Hakikat gibi birçok film ve dizide rol aldı. Son olarak Hakikat sinema filminde rol alan oyuncu şimdilerde Maraşlı dizisinde Savaş karakterini canlandırıyor.

Maraşlı Firuzan – Rojda Demirer Kim?

Rojda Demirer, 12 Ağustos 1979 tarihinde Ankara’da doğdu. Baba tarafından Diyarbakırlı’dır. 1988 yılında TRT Ankara Radyosu Çocuk Saati sınavlarını kazanarak radyo tiyatrosunda rol almaya başladı. Sonraki yıllarda TRT’de çocuk dizileri, film, dizi film oyunculuğu yaptı, çizgi film dublajlarında görev aldı. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. 2003-2008 yılları arasında Trabzon Devlet Tiyatrosu’nda kadrolu sanatçı olarak görev yaptı. İlk oyunculuk deneyimini henüz 6 yaşındayken 1994 yılında Eyvah Hamiyet Teyze dizisi ile yaşadı. Ardından pek çok tiyatro, dizi ve filmde rol aldı. Oyunculuğunun yanı sıra sunuculuk ve seslendirme sanatçılığı da yapmaktadır.

Maraşlı Necati – Serhat Kılıç Kim?

Tam adı, Serhat Mustafa Kılıç’dır. Serhat Kılıç, 8 Temmuz 1975 Ankara doğumludur. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde öğretim görevlisi olarak çalışmıştır. İlk profesyonel oyunu Ankara Sanat Tiyatrosu’nda Rutkay Aziz rejisiyle 1998 Ariel Doffman’ın Kayıplar (Dullar) adlı oyunudur. 2000 yılında dizilerde oynamaya başlayan oyuncu Bizim Evin Halleri (Karl Gurur), Hatırla Sevgili (Kamil), Benim Annem Bir Melek (İbadullah), Yol Arkadaşım (İlker Elmastaş), Ezel (Kenan’ın Abisi), Haberler (Serhat) dizilerinde rol almıştır. Asıl çıkışını Seksenler dizisindeki Ergun Plak karakteri ile yapan oyuncu Söz dizisindeki Çolak karakteri ile ünlenmiştir. Son olarak 2020 yılında Öğretmen dizisinde okul müdürünü canlandırdı.

Maraşlı İlhan – Cemil Büyükdöğerli Kim?

Cemil Büyükdöğerli, 1980 yılında İstanbul’da doğmuştur. Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Oyunculuk eğitimini tamamladıktan sonra 2005 yılında Dikkat Şahan Çıkabilir dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Kavak Yelleri dizisi ile tanınmaya başlayan Cemil Büyükdöğerli; Karadayı, Çıplak Gerçek, Kısmetim Otel dizilerinde oynamıştır. Son olarak
Fox Tv ekranlarında yayınlanan; başrolü Kadir Doğulu ve Seda Bakan’ın paylaştığı Bana Sevmeyi Anlat dizisinde Onur karakterini canlandırdı.

Maraşlı Dilşad – Melis İşiten Kim?

Melis İşiten, 29 Haziran 1989 İstanbul doğumludur. İstanbul Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. İlk oyunculuk deneyimini 2014 yılında Reaksiyon dizisinde Fatoş karakteri ile yaşadı. Ardından aynı yıl Evli ve Öfkeli dizisi ile de önemli bir çıkış yakalayan oyuncu 2018 yılında Vatanım Sensin dizisinde Hemşire Despina karakterini canlandırdı. Son olarak 2019 yılında Aslı Gibidir sinema filminde rol aldı.

Maraşlı Ozan – Cihan Yenici Kim?

Cihan Yenici, 24 Şubat 1983 İstanbul doğumludur. Aslen Karadenizlidir. Üsküdar Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Fenerbahçe Spor Kulübü altyapısında 8 sene basketbol oynadı. İstanbul Üniversitesi Fizik Bölümünden mezun oldu. Üniversitede okurken Hijack isimli müzik grubu kurdu ve sahne aldı. İlk olarak reklamlarda oynamaya başladı. İlk dizi oyunculuk deneyimini 2003 yılında Lise Defteri dizisi ile yaşadı. Ardında 2007 yılında Kavak Yelleri dizisinde Koray karakterini canlandırdı. Ardından birçok dizi ve filmde rol alan oyuncu son olarak 2019 yılında Kurşun dizisinde rol aldı. Söz ve müziği kendisine ait birçok şarkısı vardır.

Maraşlı Ecem – Gizem Kala Kimdir?

Gizem Kala, 26 Nisan 1993 İstanbul doğumludur. Kadir Has Üniversitesi Konservatuvarı Bölümü mezunudur. Dizi oyunculuğundan önce Vodafone, Anadolu Hayat Emeklilik, Ülker Çikolatalı Gofret, gibi reklam filmlerinde oynamıştır. İlk dizi oyunculuk deneyimini 2016 yılında Görümce dizisi ile yaşadı. Ardından 2017 yılında Ölene Kadar, Can Kırıkları, Yasak Elma dizilerinde rol aldı. Son olarak 2020 yılında oynadığı Babil dizisinde Nehir karakterini canlandırdı.

Cengiz Sezgin Kim?

Cengiz Sezgin, 30 Temmuz 1961 Artvin doğumludur. Tiyatroya 1977’de Halk Evleri Genel Merkezi Tiyatro Topluluğu’nda başlamıştır. Ankara Birlik, Eti Sanat, Ankara Gösteri Sahnesi, Ankara Genç Sahne, Yeni Meydan Sahnesi ve Ankara Halk Oyuncuları tiyatro topluluklarında 40’a yakın oyunda oyuncu ve yönetmen olarak yer aldı. Çankaya Belediyesi Şehir Tiyatroları’nda genel sanat yönetmenliği görevini üstlendi. AST’de 7 sene oyuncu olarak yer alan başarılı oyuncu Canlar Tiyatrosu’nun baş kurucusu ve genel sanat yönetmenidir.

Bizim Evin Halleri, Ferhunde Hanımlar, Yol Ayrımı, Baba Ocağı, Lafla Değil, Behzat ç. Bir Ankara Polisiyesi gibi birçok dizide rol almıştır.

Neslihan Acar Kim?

Neslihan Acar, 14 Şubat 1969 doğumludur. 4 yaşındayken reklam filmlerinde çocuk yıldız olarak rol alan oyuncu, henüz 12 yaşındayken Bekçi Murtaza sinema filmi ile oyunculuğa adım attı. Ardından pek çok sinema filminde oynadı. Bir dönem Hülya Avşar’a olan benzerliği ile tanındı. Neslihan Acar 2014-2015 arası O Hayat Benim dizisinde Süreyya karakteri ile beğeni topladı. Son olarak 2019 yılında Bizim Semtin Çocukları sinema filminde rol alan oyuncu uzun bir aradan sonra Maraşlı dizisi ile yeniden dizilere dönüş yapıyor.

 

<<Maraşlı dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatları görmek için tıkla>>

<<Son Yaz dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatları görmek için tıkla>>

<<Akıncı dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Uyanış Büyük Selçuklu tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler