Maraşlı Dizisi Savaş’ın Ortağı Acar Kimdir? Harun Özer Kim?

Maraşlı Dizisi Savaş’ın Ortağı Acar Kimdir? Harun Özer Kim?

Atv’nin sevilen dizisi Maraşlı yeni oyuncular transfer ediyor. Merak edilen Maraşlı dizisi Savaş’ın ortağı Acar kimdir? Harun Özer kim? haberimizde.

Maraşlı dizisi kısa sürede izleyenler tarafından beğeni topladı. Reytingleri güzel giden ve sosyal medyada takipçisi fazla olan dizide aksiyon heyecan artıyor. Diziye yeni oyuncular dahil oluyor.

Maraşlı Dizisi Savaş’ın Ortağı Acar Kimdir? Harun Özer Kim?

Maraşlı dizisinde Acar karakteri Savaş’ın ortağıdır. Savaş’ın kirli işlerini yapan aynı zamanda iş ortağıdır. Maraşlı dizisine yeni dahil olan Acar karakterini tiyatro oyuncusu Harun Özer canlandırmaktadır. Şimdi Harun Özer’i yakından tanıyalım.

Maraşlı Dizisi Acar – Harun Özer Kim?

Harun Özer, 1967 Eskişehir doğumludur. İlk, orta ve lise öğrenimini Eskişehir’de tamamladı. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Oyunculuğu Bölümü ’nden mezun oldu. Aynı yıl Devlet Tiyatroları’nın açtığı sınavı kazandı. 1997-1998 tiyatro sezonunda Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’nda sanat yönetmenliğini yaptı. 2000 yılından beri Ankara Devlet Tiyatrosu’nda oyunculuk yapmaya devam etmektedir. Birçok tiyatro oyununda rol aldı, yardımcı rejisörlük ve rejisörlük yaptı. Ayrıca Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarında sahne dersleri de vermiştir.

Harun Özer oyun metinleri yazmaktadır, aynı zamanda kısa ve uzun metraj film ve dizi senaristliği de yapmaktadır. Tiyatro oyunculuğunun yanı sıra oyun yazarlığı, senaristlik, sanat yönetmenliği ve rejisörlük yapmaktadır. Herkes tarafından bilinen Alaaddin’in Sihirli Lambası masalını, farklı bir bakış açısıyla ele almış ve 2013 yılında çocuk oyunu olarak yayımlamıştır. Sihirli lamba bulunduktan sonra zengin olan ve bu zenginlik içinde yan gelip yatan halkın düştüğü durumu mizahi bir üslupla ele almıştır. Daha önce Çocukluk dizisinde rol alan oyuncu Maraşlı dizisine dahil oldu.

<<Maraşlı dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Maraşlı dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatları görmek için tıkla>>

Etiketler