Maraşlı Dizisi Tekrarları Ne Zaman, Hangi Gün, Saat Kaçta?

Maraşlı Dizisi Tekrarları Ne Zaman, Hangi Gün, Saat Kaçta?

Atv’nin beklenen dizisi Maraşlı 11 Ocak Pazartesi günü izleyiciyle buluştu. Peki izleyemeyenler ve tekrar izlemek isteyenler için Maraşlı dizisi tekrarları ne zaman, hangi gün, saat kaçta? 

4 ocak Pazartesi günü ekrana gelmesi beklenen Maraşlı yetişmeyince 11 Ocak Pazartesi gününe ertelenmişti. Maraşlı dizisi hikayesi ve kaliteli oyuncu kadrosuyla uzun zamandır bekleniyordu. Nihayet Maraşlı 11 Ocak Pazartesi günü Atv ekranlarına geldi.

Maraşlı Dizisi Tekrarları Ne Zaman, Hangi Gün, Saat Kaçta?

11 Ocak Pazartesi günü Maraşlı dizisini izleyemeyenler veya tekrar izlemek isteyenler için bu yazımızda siz değerli izleyicileri bilgilendirmeyi amaçladık. Atv bir çok kanal gibi yeni başlayan dizilerin tekrarlarını yayınlandığı hafta bir çok kez tekrarını vermektedir. Bunun son örneğini Atv’nin son dizisi Akıncı’nın o hafta içinde birçok kez ekrana tekrarlarının gelmesinde görmüştük.

Maraşlı içinde bu durum böyle olacak. Atv bu hafta içinde bir çok kez Maraşlı dizisinin tekrarını yayınlayacak. Maraşlı dizisinin tekrarı ilk olarak 12 Ocak Salı günü saat 22:45 de ekrana gelecek. Daha sonra 13 Ocak Çarşamba gecesi saat 02:00 da ikinci olarak tekrarı verilecek. Daha sonra 14 Ocak Perşembe günü saat 22:45 de tekrarı üçüncü kez verilecek.

Daha sonra 15 Ocak Cuma gecesi saat 01:15 de dördüncü kez tekrar ekrana gelecek. Daha sonra 16 Ocak Cumartesi ilk olarak sabah saat 10:00 da sonra saat 15:20 de ve sonrasında gece saat 00:20 de tekrarları verilecek. Son olarak 17 Ocak Pazar günü saat 15:50 de tekrarı verilecek. Atv yeni başlayan dizilerin hepsinde bu şekilde o hafta içinde bir çok kez tekrar vermektedir. Sizde size uygun olan saatte Maraşlı dizisinin 1. bölüm tekrarını izleyebilirsiniz.

 

<<Kuruluş Osman 13 Ocak var mı yok mu, yeni bölüm ne zaman öğrenmek için tıkla>>

<<Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 12 Ocak neden yok, yeni bölüm ne zaman öğrenmek için tıkla>> 

Etiketler