Maraşlı Kimdir? Burak Deniz Kimdir? Oynadığı Diziler

Maraşlı Kimdir? Burak Deniz Kimdir? Oynadığı Diziler

ATV ekranlarına gelmesi sabırsızlıkla beklenen dizinin oyuncuları merak ediliyor. Maraşlı kimdir, Burak Deniz kimdir, oynadığı diziler ayrıntılar haberimizde.

İlk fragmanı yayınlanmaya başlaması ile büyük merak uyandıran dizinin ekranlara gelmesi sabırsızlıkla bekleniyor. Maraşlı dizisi için geri sayım başladı. Muhteşem Yüzyıl, Çalıkuşu, Ölene Kadar, Söz, Gülperi ve Bir Zamanlar Çukurova gibi beğenilen işlere imza atan Tims & B Productions Maraşlı dizisinin yapımını üstleniyor. Uzun soluklu bir dizi olması beklenen Maraşlı, ATV ekranlarında yayınlanacak. Dizinin yönetmen koltuğunda Kudret Sabancı oturuyor. Senaryosunu ise Ethem Özışık kaleme alıyor.

Maraşlı Dizisinin Konusu

Maraşlı özel kuvvetlerde astsubay başçavuş olarak yıllarca hizmet etmiş sonrasında ise gazi olmuş eski bir askerdir. Şimdilerde ise bir kitapçı dükkanı işleterek sakin bir hayat yaşamaya çalışır. Ancak  kızı Zeliş’in vurulması ile başlayan intikam serüveninde ona bunu yapanların hakkettiği cezayı almayınca Maraşlı adaleti kendi sağlamak ister. Hayattaki tek varlığı olan kızına yapılanların hesabı sorulacaktır. Tüm bunlar olurken Maraşlı’nın kitapçı dükkanına gelen Mahur isimli bir kızla ilginç tanışma sonrası hayatları kesişir. Artık Maraşlı hem kızının intikamını almak hem de Mahur’un hayatını kurtarmak için korkusuzca mücadele verir. Hayatı bir anda cehenneme dönen Maraşlı artık karanlığın içine girmiştir. Bu karanlığın içinde yolları kesişen Maraşlı ve Mahur birbirlerine kenetlenirler. Aşk ve ateşin ortasındaki amansız mücadelede Maraşlı’yı büyük zorluklar bekliyor.

Maraşlı Kimdir, Burak Deniz Kimdir, Oynadığı Diziler?

Burak Deniz, 17 Şubat 1991 tarihinde İzmit’te  doğdu. Burak Deniz, 1.85 metre boyunda ve 75 kilo ağırlığındadır. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümü’nden mezundur. İlk oyunculuk deneyimini 2011 yılında Kolej Günlüğü dizisinde Onur karakteri ile yaşadı. Ardından 2012 yılında ilk sinema filmi olan Sultan filminde Tarık rolünü oynadı. 2013 – 2014 yılları arasında Kaçak dizisinde Burak Topçuoğlu karakterini canlandırdı. İlk başrol deneyimini ise Aşk Laftan Anlamaz dizisinde Murat karakteri ile yaşadı. Burada çok beğenilen oyuncu 2017 yılında yine başrol oynadığı Bizim Hikaye dizisinde Barış karakterini, 2019 yılında başrol oynadığı Patron dizisinde Fatih karakterini, son olarak 2020’de yine başrolde oynadığı Yarım Kalan Aşklar  dizisinde Kadir karakterini canlandırdı.

 

Rol Aldığı Filmler ve Diziler:

2020-Yarım Kalan Aşklar (Kadir)

2019-Patron (Fatih)

2017-2019-Bizim Hikaye (Barış)

2017-Arada (Ozan)

2016-Aşk Laftan Anlamaz (Murat)

2015-Tatlı Küçük Yalancılar (Toprak)

2015-Gecenin Kraliçesi (Mert)

2014-Medcezir (Aras)

2013-2014-Kaçak (Burak Topçuoğlu)

2012-Sultan (Tarık)

2011-Kolej Günlüğü (Onur)

 

 

<<Maraşlı dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

 

Etiketler