Maraşlı Reyting Sonuçları, Tuttu Mu, İzleyici Yorumları

Maraşlı Reyting Sonuçları, Tuttu Mu, İzleyici Yorumları

ATV yeni projelerini art arda ekrana getirmeye ve izleyiciyi kendine çekmeye devam ediyor. Maraşlı Reyting sonuçları, tuttu mu, izleyici yorumları nasıl?

4 Ocak pazartesi akşamı yeni yılın ilk dizilerinden biri olarak ekrana gelen Maraşlı’da Alina Boz ve Burak Deniz birlikte rol alıyor. Görkemli oyuncu kadrosu ve alışılmışın dışında hikayesiyle damga vurması beklenen Maraşlı Reyting sonuçları, izlendi mi izleyici yorumları. Ekran macerasına yeni başlayan bütün dizilerle ilgili ilk merak edilen konulardan biri olan Reyting sonuçlarını ve izlenme payını sizinle birlikte değerlendirelim.

Maraşlı Reyting Sonuçları, Tuttu Mu, İzleyici Yorumları

Pazartesi akşamları hangi Diziler var önce hatırlayalım. Show Tv’de zirvenin sahibi ya da ortağı olan Çukur, TRT ekranlarında tarih ve milli duyguları ön plana çıkaran ve Çukur ile zirve yarışında olan Uyanış Büyük Selçuklu, Fox Tv’de mutlaka ilk 3 arasına girmeyi başaran Yasak Elma, yarışma ve mücadele sevenler için Tv8 ekranlarında Masterchef Türkiye, Star Tv’de aşkın ve duygunun ön olanda olduğu Sefirin Kızı ekrana geliyor. Her kesimden izleyiciye hitap eden projeler var aslında.

Maraşlı dizisi pazartesi akşamlarını kendisine seçerek büyük bir risk almış gibi duruyor. Tabi yeni dizi arayışı içinde olan izleyici kitlesi için heyecan uyandıran bir proje. ATV’nin büyük umutlularla ekrana getirdiği Maraşlı Reyting sonuçları, tuttu mu, izlenme yorumları nasıl? Bu saydığımız projeler arasında en düşük reytinge sahip dizi 6.95 oranıyla Sefirin Kızı. Maraşlı’nın ilk bölüm itibariye alması gerekten en düşük Reyting 6 oranında olmalı.

Maraşlı dizisinin oyuncularından Alina Boz ve Burak Deniz’in uyumu da izleyici tarafından olumlu karşılandı. İkisi de üstlendikleri dizilerde başarı sağlanmış ve uzun ömürlü Diziler olmasında büyük katkıları olmuştur. Maraşlı dizisi ezber bozan hikayesi ve oyuncu kadrosuyla birleştiğinde başarılı bir sonucun ortaya çıkacağını düşünüyoruz.

 

<<Maraşlı dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek içi tıkla>>

<<Maraşlı dizi kıyafetleri ve markalarını görmek içi tıkla>>

Etiketler

1 Yorum