Maria İle Mustafa Neden Final Yaptı? Neden Bitiyor?

Maria İle Mustafa Neden Final Yaptı? Neden Bitiyor?

ATV’nin büyük umutlarla ekrana getirdiği projelerden biri plan Maria ile Mustafa neden final yaptı, Neden bitiyor? ayrıntılar haberimizde.

Başrollerinde Hilmicem ve Jessica May’ın yer aldığı romantik dram türündeki Maria ile Mustafa dizisi için yolun sonuna geldi. Kendisine miras kalan toprakların satış işlemleri için Kolombiya’dan Ürgüp’e gelen Maria, Ürgüp’ün ileri gelen ailelerinden Mustafa ile tesadüfen tanışır ve büyük aşkın kıvılcımları atılır. Fakat aşkları defalarca farklı sebeplerden sınanacaktır.  Maria ile Mustafa neden final yaptı bitmesinin nedeni nedir sorularının yanıtını veriyoruz.

Maria İle Mustafa Neden Final Yaptı, Neden Bitiyor?

Maria ile Mustafa dizisinin oyuncu kadrosunun başarılı olması diziyi kurtarmaya yetmedi. Çünkü dizinin senaryosu oldukça klişe ve basitti. Aynı taksiyi iki farklı kişinin çevirmesi ve aralarında tartışma yaşayıp sonrasında aşık olmalarıyla başlayan bir çok dizi senaryosu var. Maria ile Mustafa da böyle başladı ve en fazla 17 bölüm ilerleyebildi.

Maria ve Mustafa dizisi en son AB reyting grubunda 0.98 oranında Reyting alarak dine vurdu. Her ne kadar dizinin kurtuluşu için yeni oyuncular dahil edilmeye çalışılsa da izleyicinin ilgisini çekmedi. Diziye son bölümlerde dahil olan Cengiz Mengiroğlu bile dizide heyecanı artırmadı. Kötü bir senaryo ve öncesinde iyi bir reklam yapılmaması dizinin sonu oldu.

Maria ile Mustafa dizisinde oyuncular da çok iyi ve rollere uygun seçilmedi. Mustafa rolü verilen Hilmicem İntepe’yi izleyici daha çok aksiyon dizilerinde görmek istiyor. Marina karakterine hayat veren Jessica May işe romantik komedi dizilerinde daha başarılı olacağını düşünüyoruz. Maria ile Mustafa dizisinin final yapma sebeplerinden biri de yayın günü olabilir. Ayrıca Maria ile Mustafa’nın final yapmasının ardından yerine Akıncı dizisi ekrana gelecek.

Maria ile Mustafa neden final yaptı, neden bitti sorularının yanıtını en net bir şekilde Reyting oranlarıyla vereceğiz. Maria ile Mustafa son yayınlanan Bölümünde total grubunda 3.32 ile 16. Sırada yer aldı. AB grubunda 0.98 oranında bir Reyting alarak resmen final bayrağını çekmiş oldu. Maria ile Mustafa dizisi 17. Bölümüyle son kez izleyicisiyle buluşacak ve ekranlara veda edecek.

 

 

<<Çocukluk dizisi neden bitti neden final yapıyor öğrenmek için tıkla>>

Etiketler