Masterchef 2020 27 Aralık Kim Gitti, Elendi?

Masterchef 2020 27 Aralık Kim Gitti, Elendi?

Tv8 ekranlarında yayınlanan Masterchef 2020 yarışmasında puanlarla ilk 4 yarışmacı belirlendi. Masterchef 2020 27 Aralık kim gitti, elendi? ayrıntılar haberimizde.

Aylardır süren zorlu mücadelenin ardından ilk dört yarışmacı arasına girmeyi başaran Özgül, Emir, Barbaros ve Serhat şef önlüklerini giydikten sonra her yemekte adeta final mücadelesi veriyorlar. Masterchef 2020 27 Aralık pazar akşamı gerçekleşecek olan eleme gecesinde ilk üç yarışmacı arasına kim girecek çok merak ediliyor. Yarışmanın geçtiğimiz haftaya veda eden ismi Eray olmuştu.

Masterchef 2020 27 Aralık Kim Gitti, Elendi?

Masterchef 2020’de yarışmacıların kaderi tamamen 3 jürinin elinde. Yaptıkları en ufak hata yarışmaya ve şeflik hayallerine veda etmelerine neden olacak. Yapılan kamuoyu yoklamasında en çok destekçisi olan isimler Barbaros ve Serhat görünüyor. Halk tarafından sosyal medyada en az destekçisi olan isim ise Özgül olarak görünüyor. Ancak Masterchef jüri üyeleri hiç bir zaman takipçisi sayısına ya da fanlarına değil lezzete bakıyor. Bu hafta yarışmaya veda eden ismin Özgül olacağını sağlam kaynaklardan edindik.

Masterchef 2020 27 Aralık pazar yayınlanan bölümde yarışmaya ve şeflik hayallerine veda etmek kim elenirse elensin çok zor olacak. Bu hafta yarışmacılar konuk şefler karşısında ter döktü. Her gün gelen uluslararasında tanınmış başarılı şeflerin zorlu tabaklarını en iyi şekilde yapmaya çalıştılar. Fatih Tutak’tan Rafet İnce’ye kadar bu sektörde adını en iyi şekilde duyurmuş şeflerin tabaklarını yaptılar. Ve belli bir puan üzerinden en yüksekten en düşük sıralaması yapıldı.

Masterchef 2020 27 Aralık kimin gittiği ve kimin elendiği sorusunun yanıtını sizlerle paylaşmaya çalıştık. Konuyla ilgili son anda bir değişiklik olursa ilk olarak haberimizde yer alacaktır. Masterchef 2020 için son haftanın içine girmiş bulunmaktayız. Yaklaşık 7 ay süren bir ekip çalışmasının ardından izleyiciye keyifle izleyeceği bir program sunan Tv8 Masterchef 2020 yarışmasının final sonucunu yayınlamayacak. Masterchef 2020 Acun Ilıcalı’ya ait dijital platform üzerinden yayın yapan Exxen’de yayınlanacak.

Bu durum izleyici için olumsuz sonuçlar doğursa kanala olan abonelik sayısını artırmak açısından başarılı bir strateji.

 

 

<<Masterchef Konuk şefi Fatih Tutak kimdir öğrenmek için tıkla>>

Etiketler