Masterchef 2020 Şampiyonu Kim Oldu? Birinci Kim?

Masterchef 2020 Şampiyonu Kim Oldu? Birinci Kim?

Masterchef 2020’de sona doğru geliniyor. Kalan 5 yarışmacı arasında şampiyon kim olacak? Masterchef 2020 şampiyonu kim oldu, Birinci kim?  Yarışmada başından itibaren 18 isim yarıştı. Hepsinin tek hedefi şampiyon olmaktı hedefine ulaşan kim olacak?

Her sene izleyici kitlesini artırarak yoluna devam eden Masterchef Türkiye 2020‘de yine rekabetin ve eğlencenin en yüksek seviyesi yaşandı. Kimi zaman tansiyon yükseldi kimi zaman diskalifiyeler oldu. Ama yarışma prestijinden hiç bir şey kaybetmedi. Yarışmacılar önce ilk dörde girerek, 4şef önlüğünden birinin sahibi olmaya çalıştı. Ardından ise 6 aylık uzun soluklu ve yorucu bir rekabetin sonunda Masterchef 2020 şampiyona olmak için mücadele verdi.

Masterchef 2020 Şampiyonu Kim Oldu, Birinci Kim?

Masterchef 2020 birincisi kim olacak sorusu zaman daraldıkça izleyici tarafından daha çok araştırılmaya başladı. 4 şef önlüğünden ilkini alan isim Emir oldu. Geriye kalan 3 önlüğün sahibinin Barbaros, Eray ve Serhat olmasını bekliyoruz. Serhat, Eray, Emir ve Barbaros izleyici tarafından en çok desteklenen isimler arasında. Fakat Masterchef bir tadım ve lezzet yarışması olduğu için halkın desteği çok fazla işe yaramıyor. Tek karar mercii jüri üyeleri.

Tarafsızlıklarını koruyarak karar verdiklerine inandığımız Somer, Mehmet ve Danilo Şefin Masterchef 2020’de de en doğru ve adaletli kararı vereceklerine inanıyoruz. Emir teknik açıdan kendini çok geliştirmiş daha çok yabancı mutfaklara yakınlığı ile tanıdığımız bir isim. Eray ve Barbaros ise daha çok Türk mutfağına hakim iki yarışmacı. Ancak Serhat tüm mutfaklara tatlı, tuzlu demeden hakim olan ve gerçekten başarılı tabaklar yapan bir yarışmacı.

Kendine güveni ve her zaman daha iyisini yapmaya çalışan Serhat’ın Masterchef Türkiye 2020 şampiyonu olacağını düşünüyoruz. Masterchef 2020 birincisi %90 Serhat Doğramacı olacak. %10 luk yanılma payını göz önünde her zaman bulunduruyoruz. Sizce Masterchef Türkiye 2020 şampiyonu, birincisi kim olacak? Sizin favori yarışmacınız kim? Yorum kısmımda paylaşabilirsiniz.

 

 

<<Survivor 2021 yarışmacıları kimler güncel liste öğrenmek için tıkla>>

Etiketler