Masterchef Junior (Çocuklar) Exxen’de Başlıyor

Masterchef Junior (Çocuklar) Exxen’de Başlıyor

Acun ılıcalı Tv8 kanalındaki Masterchef programı konseptini çocuklara uyarlıyor. Exxen dijital platformunda çocuklar yemek yapıp yarışacaklar. Masterchef Junior (Çocuklar) Exxen’de Başlıyor yakında izleyici ile buluşuyor.

Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde kuracağı dijital platformu Exxen’in detaylarını paylaşmıştı. 900 milyon tl bütçe ile kurulan Exxen birbirinden çeşit dizi, talk show, program, yarışma, belgesel içeriğine sahip.

Masterchef Junior (Çocuklar) Exxen’de Başlıyor

Exxen’in içinde neler mi olacak. Hükümsüz, Bu Benim Masalım, Öğrenci Evi, Olağan Şüpheliler, Şeref Bey, Dadı, Zehirli Çiçekler, Vahşi Şeyler, Sihirli Annem, Eziklerin Savaşı, Gibi ve Yaşı 17 dizileri platformda yayınlanacak.

Hasan Can İle Konuşanlar, Tolga Çevik ile Tolgshow komedi programları yer alacak. Mesut Can Tomay ve Ali Biçim İle O Adam Oldun Mu, Orkun Işıtmak ile Kirli Çamaşırlar, Masterchef Junior, önemli futbolcular ile Ayak Tenis, Fight Club ile 11 Dövüşçü Bir Evde yarışma programları olacak. Gökhan Çınar ile Katarsis, Zeynep Bastık ve Konukları sohbet programı olacak. Ayrıca Enis Arıkan ile müzik keyfine, Doğan Kabak ve Ferhat Albayrak sunumu ile araba modifiyesine, Kıvanç ve Burak Akıl Oyunları programı ile ilüzyona doyacaksınız.

Acun Ilıcalı’nın kanalı Tv8 ekranlarında yayınlanan Masterchef Türkiye yarışma programı çocuklara uyarlanıyor. Masterchef Junior (Çocuklar) isimli yarışma programında çocuklar yemek yapıp yarışacaklar. Masterchef Junior Tv8 ekranlarında yayınlanmayacak. Acun Ilıcalı programı yeni kurduğu Exxen dijital platformunda yayınlayacak. Ayrıca Masterchef Türkiye final bölümü de Tv8’de değil Exxen’de yayınlanacak.

Masterchef Junior yarışma programının sunucu ve şefleri Masterchef Türkiye yarışma programındaki aynı kişiler olacak. Şefler yine aynı isimler Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna  ve Somer Sivrioğlu olacak. Masterchef Junior programının da ilgiyle izlenmesi bekleniyor. Çocukların yarışacağı renkli ve eğlenceli bir program olacağı kesin. Masterchef Junior programına yarışmacı olarak nasıl başvuru yapılacağını öğrenmek için aşağıdaki linkte detaylı açıkladık bakabilirsiniz.

 

<<O Adam Oldun Mu ile sıradaki youtuber sen ol Exxen’de görmek için tıkla>>

<<**Masterchef Junior programına yarışmacı olarak nasıl başvurulacağını öğrenmek için tıkla**>> 

Etiketler