Masterchef Junior(Çocuklar) Türkiye Başvuru Nasıl Yapılır? Başvuru Formu

Masterchef Junior(Çocuklar) Türkiye Başvuru Nasıl Yapılır? Başvuru Formu

Masterchef Junior Türkiye başvuruları başladı. Peki Masterchef Junior başvurusu nasıl yapılır? Başvuru formu şartları neler? Masterchef tutkunlarına güzel haber 15 kasım akşamı jürilerden geldi. 

3 sezondur yayınlanan ve ilgiyle izlenen Masterchef yaklaşık 6 hafta sonra final yapacak ve bu senenin en iyi şefi seçilecek. Yarışmanın tutkunları yarışmanın bitmesine üzülürken son dakika gelen açıklamayla Masterchef Junior’ın başlayacağını ve başvuru sayfasının açıldığını öğrendi. Hem kendine güvenen 18 yaş altı küçükler için hem de izlemekten zevk alan seyirci için bu oldukça güzel haber.

Masterchef Junior(Çocuklar) Türkiye Başvuru Nasıl Yapılır? Başvuru Formu

Masterchef Çocuklar yarışmasına nasıl başvurulur, başvuru formuna nasıl ulaşılır ve yarışmaya kaç yaşın altındakiler başvurabilir? Soruları da yarışmaya ilgili olanlar için araştırılıyor. Öncelikle yarışmaya 18 yaş altında ve 8 yaş üstünde olan isimler katılabilir. Daha önce bir çok ülkede yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Masterchef çocuklar yarışması çok yakında ülkemizde yayınlanmaya başlayacak.

Masterchef Junior başvuru formuna tv8basvuru.com adresinden ulaşabilirsiniz. Formun eksiksiz ve hatasız doldurulması gerekmektedir. Başvuru formunda yer alan şartları sizler için topladık. Öncelikle 18 yaş altında olan kişiler başvurduğu için başvuru formunu çocukların ebeveynlerin doldurulması gerekmektedir. İsim, soy isim, adres, şehir, cep telefonu e-mail adresi, kişisel sosyal medya hesapları gibi bir çok bilgiye ihtiyaç duyuluyor.

Masterchef Junior seçmelerine katılacak olan 18 yaş altı çocukların bu konuda ilgili olup olmadıkları, yaptıkları en iyi 3 yemeği ve yemeğe olan ilgilerinin ne zaman başladığı gibi detaylı soruları da yanıtlamaları gerekmektedir. Ne sıklıkla yemek yaptıkları, yemek yapmaya ne zaman başladıkları ve en sevdiği yemekler ebeveynler tarafından doldurulması gereken daha spesifik bilgiler.

Ayrıca Masterchef çocuklar yarışmasına başvuru yapmak için kişilerin yemek yaparken çektikleri videoları da göndermeleri gerekiyor. Pandemiden dolayı seçme aşamaları en aza indirmek için önce videoların değerlendirilmesi yapılacak. Masterchef yarışmasında yeni bir dönem izleyiciyi bekliyor. Geçtiğimiz yıllarda da yarışmaya çok talep olmasına rağmen yayınlanmamıştı. Fakat bu yıl yoğun istek üzerine aynı jüri üyeleriyle  Masterchef Türkiye Junior ekrana gelecek.

Kendine ve yemeklerine güvenen 18 yaş altında küçüklerin tv8basvuru.com adresinden  gerekli bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekmektedir. Başvurusu kabul edilen kişilere yapım şirketi tarafından dönüş yapılacaktır. Olumsuz olanlar için herhangi bir dönüş olmayacaktır.

 

<<Tvdeki güncel haberleri görmek için tıkla>>

Etiketler