Masterchef Maksut Şef Kim? Restoranı Nerede?

Masterchef Maksut Şef Kim? Restoranı Nerede?

Yayınlanan her Bölümünde izleyiciyi ekrana çeken Masterchef Maksut Şef kim, Restoranı nerede? Detaylar haberimizin devamında.

Yaklaşık 6 aydır ekranlarda olmaya devam eden Masterchef’te emekler karşılığını bulacak. İlk 4 içine kalmayı başaran şef adayları Özgül, Emir, Barbaros ve Serhat şimdi şampiyonluk için savaşıyor. Bu hafta boyunca profesyonel şeflerin tabaklarını yapan  yarışmacılar 26 Aralık cumartesi akşamı Maksut Şefin zor başlangıç tabağını en lezzetli ve eksiksiz şekilde yapacaklar. En iyi tabağı yapan yarışmacı ilk 3 kişi arasına girmiş olacak ve haftaya kalmayı garantileyecek.

Masterchef Maksut Şef Kim, Restoranı Nerede?

Cumartesi akşamı 3 aşamalı bir mücadelemin ardından en düşük puanı alan isim ise pazar akşamı eleme potasında savaşacak. Özgül ve Serhat’ın 24 Aralık Perşembe akşamı yaptıkları karşılaşmada yüksek puanı alarak final haftasına kalmayı garantileyen isim Serhat oldu. Barbaros, Özgül ve Emir ise finale kalabilmek için cumartesi ve pazar akşamları tekrar mücadele edecekler. Yarışmacılar bu kadar uzun bir yolun ardından elbette şef önlüğünü giyerek birinci olmak istiyor.

Masterchef 2020 konuk şefi Maksut Aşkar 26 Aralık cumartesi akşamı başarılı tabağın sahibine yüksekten başlayarak puan değerlendirmesi yapacak. Maksut Aşkar kimdir sorusu da cumartesi akşamı yayınlanan yeni bölümde izleyenler tarafından çok merak ediliyor. Başarıları saymakla bitmeyen Masterchef Maksut Şef kim? Restoranı nerede?

Maksut Aşkar Kimdir?

Mesut Aşkar 1976 yılında Hatay İskenderun’da doğmuştur. Lise ve üniversitede turizm ve otel işletmeciliği bölümü üzerine eğitim almıştır. Eğitimi sırasında mutfak ve servis yönetimi eğitimi almıştır. Eğitimi sırasında ve sonrasında yiyecek ve içecek sektöründe çalıştı ve tecrübe edindi. Maksut Aşkar’ın diğer ilginç bir birikimi ise tat tasarımı alanında kendini geliştirmiş olması. Tasarladığı lezzetleri çok farklı bir şekilde değerlendirerek sanat sergilerine dönüştürdü, birçok önemli yiyecek ve içecek markası için danışmanlık yaptı ve etkinlikler tasarladı.

 

 

<<Masterchef 2020 27 Aralık kim gitti, elendi öğrenmek için tıkla>>

Etiketler