Masterchef Mustafa Aydın Survivor 2021’de mi Yarışacak?

Masterchef Mustafa Aydın Survivor 2021’de mi Yarışacak?

Survivor 2021’e yeni bir yarışmacı mı dahil oluyor. Masterchef ‘de 2019 yılında yarışan Mustafa Aydın Survivor 2021’de mi yarışacak merak edilenler haberimizde.

Sosyal Medyada “çık dışarı Mustafa” olarak bilinen Mustafa Aydın, geçtiğimiz sezon yarışırken Mehmet Şef tarafından stüdyodan kovuldu. Bu olayın sonrasında sosyal medyada “çık dışarı Mustafa” etiketiyle çok konuşulan isim oldu. Mustafa Aydın konuk olarak katıldığı MasterChef Türkiye programında Survivor 2021 ile ilgili planlarından bahsetti. Bu konuşmaların üzerine Mustafa Aydın Survivor 2021’de mi yarışacak soruları merak edildi.

Masterchef Mustafa Aydın Survivor 2021’de mi Yarışacak?

MasterChef Türkiye’nin 17 Aralık Perşembe yayınlanan son bölümünde MasterChef  2019 yarışmacıları Yasin, Alican, Cemre, Eda, Batuhan ve Mustafa programa konuk olarak katıldı. Mehmet, Somer ve Danilo şef ile yarışmadan sonra yaşadıkları şuan ki durumları ve planları üzerine konuşma yaşandı.

Bu esnada yarışmacılardan Batuhan, Mustafa’nın Survivor 2021’e gideceğini söyledi. Bunun için 1,5 aydır spor yaparak yarışmaya hazırlandığını söyledi. Bu durum üzerine teyit etmek için şefler Mustafa’ya döndüler. Şeflerin sorusuna Survivor 2021 için başvuru yaptığını ve efor testlerini başarıyla geçtiğini söyledi. Seçmeler sırasında parkuru tamamladığını, parkurda kendine güvendiğini diğer kişilerden eksiği olmadığını gördüğünü söyledi. Yarışma için efor ve parkur testlerini geçmek için 1,5 aydır spor yapan , kas çalışan oyuncu yarışmaya gitmeyi çok istediğini ve hazır olduğunu söyledi.

Acun tarafından resmi kanallardan bu söylemlerin doğruluğu onaylanmadı. Acun, Survivor 2021 için sosyal medya hesabından ilk yarışmacı olarak Issız Adam filminin başrolü Cemal Hünal’ı açıklamıştı. Ardından Öykü Çelik, Batuhan Karacakaya ve İsmail Balaban (milli güreşçi) isimlerinin Survivor 2021 yarışmacı kadrosunda olacağına kesin gözle bakıldı. Henüz resmi kanallardan bu isimlerin katılacağı doğrulanmasa da kesin gözle bakılıyor. Bu isimlerin haricinde sosyal medyada MasterChef’in eski yarışmacısı Celal Sarıgül, Turabi ve Hikmet Tuğsuz isimlerinin de katılacağı dedikoduları dolaşsa da pek ihtimal verilmiyor.

 

 

<<Survivor 2021 yarışmacıları kimler güncel listeyi görmek için tıkla>>

Etiketler