Masumiyet Dizi Müzikleri, Çalan Şarkılar

Masumiyet Dizi Müzikleri, Çalan Şarkılar

Fox Tv’nin en çok merak edilen sabırsızlıkla beklenen yeni dizisi Masumiyet yakında ekrana geliyor. Masumiyet dizi müzikleri, çalan şarkılar, şarkı sözleri haberimizde.

Uzun zamandır ekrana gelmesi beklenen Masumiyet dizisi çekimlere başladı ve yakında Fox Tv ekranlarında izleyici ile buluşacak. Dizi hikayesi ve oyuncu kadrosuyla dikkatleri çektiği kadar müzikleri ile de ilgi çekmeyi başardı.

Masumiyet Dizi Müzikleri, Çalan Şarkılar

Masumiyet dizisinin yapımını Gold Film, yapımcılığını Faruk Turgut üstleniyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Ömür Atay oturuyor, senaryosunu ise Sırma Yanık kaleme alıyor. Masumiyet dizisinin oyuncu kadrosunda Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır gibi birbirinden önemli oyuncular başrolü paylaşırken Serkay Tütüncü, İlayda Alişan, Deniz Işın, Selen Uçer, Tolga Güleç, Neslihan Arslan, Asena Tuğal, Ertuğrul Postoğlu, Alayça Öztürk Gidişli, Kimya Gökçe Aytaç, Gizem Ergün, Asena Keskinci, Ozan Kaya Oktu ve Rüçhan Çalışkur gibi başarılı isimler de eşlik ediyor.

Masumiyet dizisinde evli ve iki çocuk annesi Bahar’ın (Deniz Çakır) hayatı, 19 yaşındaki kızının yanlış bir adama aşık olmasıyla hikaye başlar. Kızı Ela’nın (İlayda Alişan) aşık olduğu kişi yaşıtı biri değil tam tersi babasının, başkasıyla evlenmek üzere olan 35 yaşındaki patronudur. Kızını bu yanlış ilişkiden kurtarmaya çalışan Bahar, elinden geleni yapar ancak olacakları engelleyemez. Bahar ve ailesinin hayatı, Ela’nın 19. yaş gününde bir daha eskisi gibi olmayacak şekilde tümüyle değişir.

Masumiyet dizisindeki müzikleri, çalan şarkıları ve şarkı sözlerini dizinin başlamasıyla birlikte güncel olarak sayfamızda paylaşacağız. Takipte kalın…

 

<<Masumiyet dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatlarını görmek için tıkla>>

<<Masumiyet dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Masumiyet dizisi nerede çekiliyor görmek için tıkla>>

Etiketler