Masumiyet Dizisi Asu Kim? Gerçek Adı Ne?

Masumiyet Dizisi Asu Kim? Gerçek Adı Ne?

Uzun zamandır merakla beklenen Masumiyet dizisi ilk bölümüyle büyük ilgi gördü. Masumiyet dizisi Asu kim? Gerçek adı ne?

İddialı oyuncu kadrosu ve ilgi çeken hikayesiyle 24 Ocak çarşamba akşamı yayın hayatına başlayan Masumiyet dizisi karakterleri merak uyandırdı. Masumiyet dizisi Asu en çok merak edilen isimlerden oldu. Kimya Gökçe Aytaç’ın hayat verdiği Asu karakteri Ilgaz ailesinin kızıdır. Uzun süredir eşi ve küçük kızıyla Amerika’da yaşarken sürpriz bir kararla kızıyla beraber baba evine geri dönen, sağduyunun sesi Asu kendi problemlerini bir kenara atıyor, ailesine destek olmak için kolları harekete geçiyor.  Bu karaktere hayat veren oyuncuyu tanıyalım.

Masumiyet Dizisi Asu Ilgaz – Kimya Gökçe Aytaç Kimdir?

Kimya Gökçe Aytaç, 24 Ocak 1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiş Tülr dizi ve sinema oyuncusudur. Craft Oyunculuk Atölyesi’nde temel oyunculuk eğitimi, Dialog Anlatım ve İletişim’de profesyonel oyunculuk eğitimleri almıştır. Kimya Gökçe Aytaç‘ın ilk televizyon dizisi 2005 yılında yayınlanan Misi isimli projedir. Can Yaman ve Demet Özdemir’in rol aldığı Erkenci Kuş dizisinde Polen karakteriyle hatırlanmaktadır. 

Yahşi Cazibe, Zeyrek ile Çeyrek, Kertenkele, Rüzgarın Kalbi, İdeal Koca, İki Yalancı, Servet, Diriliş Ertuğrul, Erkenci Kuş, Ufak Tefek Cinayetler, Koca Bulma Sanatı, Suda Balık ve Vezir Parmağı isimli sinema filmi ve dizi projelerinde yer almıştır. Kimya Gökçe Aytaç, 2011 yılında kendisi gibi oyuncu olan Gökçe Özyol ile nikah masasına oturmuş ancak çift anlaşmalı olarak boşanmıştır.

2015 yılında İstanbul Komedi Tiyatrosu’nun bünyesine katılan Kimya Aytaç hala devam etmektedir. Ve çeşitli tiyatro oyunlarında da rol almıştır. Son olarak Masumiyet dizisinde birbirinden güçlü isimlerle birlikte izleyici karşısına çıkıyor. Masumiyet dizisi Asu kimdir sorusunun yanıtına bu haberimizde yer verdik.  Masumiyet dizisiyle diğer merak ettikleriniz haberimizde.

<<Masumiyet dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Masumiyet dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatları görmek için tıkla>>

<<Masumiyet dizisi nerede çekiliyor görmek için tıkla>>

Etiketler