Masumiyet Dizisi Aylin Kim? Gerçek Adı Ne?

Masumiyet Dizisi Aylin Kim? Gerçek Adı Ne?

Ekrana yeni gelecek dizilerden biri de Masumiyet. Masumiyet dizisi sete çıktı. Masumiyet dizisi Aylin kim? Gerçek adı ne?

Gold Yapım tarafından hazırlanan ve Ömür Atay’ın yönetmen koltuğunda oturduğu sırların, aşkların ve gizemlerin bir araya geldiği Masumiyet dizisi heyecanla bekleniyor. Dizinin bu kadar merak edilip araştırılma nedenlerinden biri de oyuncularından kaynaklanıyor. Genç isimlerden Deniz Işın, İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü’nüm bir araya gelmesi, tecrübeli isimlerden Hülya Avşar, Deniz Çakır ve Mehmet Aslantuğ’un bir araya geldiği bir proje izleyiciyi heyecanlandırıyor. Bu başlığımızda Masumiyet Aylin kim sorusunu yanıtlayacağız.

Masumiyet Dizisi Aylin Kim? Gerçek Adı Ne?

Aylin güzeller güzeli 20’li yaşlarında bir genç kızdır. Timur ve Bahar’ın kızlarıdır. İlker’e aşıktır. Aylin-İlker- İrem aşk üçlüsü dizinin ana hikayesini oluşturacak. Sırma Yanık’ın kaleme aldığı dizilerde bu durum sıklıkla yaşanır. Fazilet Hanım Ve Kızları, Asla Vazgeçmem, Kardeş Çocukları ve Zalim İstanbul dizileri de onun kaleminden çıkmış hepsinde kötü karakterlerin ve aşk üçgeninin yaşandığı hikayeler konu alınmıştır. Masumiyet dizisi Aylin de bu aşk üçlüsünün arasında olan isimlerdendir.

Masumiyet Dizisi Aylin- İlayda Alişan Kimdir?

25 yaşında olan İlayda Alişan Türk sinema ve dizi oyuncusudur. 26 Şubat 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlayda Alişan, Behçet Kemal Çağlar Lisesi’nde eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Moda Tasarım bölümünde lisans eğitimini almıştır. Fiziksel özellikleri ise 1.60 m boyunda, 48 kg ağırlığındadır.  Balık burcudur.

2011 yılında Bir Çocuk Sevdim dizisinde Merve rolünde, 2014 yılında Benim Adım Gültepe dizisinde Nurten rolünde, 2015 yılında Serçe Sarayı dizisinde Sinem, 2016 yılında Bana Sevmeyi Anlat Eylül, 2017-2019 Çukur dizisinde Akşın, Netflix dizisi Hakan Muhafız’da Aylin Erman, 2020 yılında Şampiyon dizisinde Neslihan ve 2021 yılında Terapist dizisinde Özlem olarak izleyici karşısına çıkmıştır. Masumiyet dizisi Aylin rolüyle de yeniden kamera karşısına çıkıyor.

Masumiyet dizisinde Aylin karakterine hayat veren genç oyuncu İlayda Şahin, 2020 yılında 46. Pantene Altın Kelebek Yıldızı Parlayanlar alanında ödülün sahibi olmuştur.

 

<<Masumiyet dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Masumiyet dizisi nerede çekiliyor görmek için tıkla>>

Etiketler