Masumiyet Dizisi Banu Kimdir? Asena Tuğal Kim?

Masumiyet Dizisi Banu Kimdir? Asena Tuğal Kim?

Fox Tv’nin yeni dizi projesi Masumiyet ekrana gelmek için gün sayıyor. Masumiyet dizisi Banu kimdir, Asena Tuğal kim, önceki dizileri neler?

Çok yakında Tanıtımları yayınlanacak olan masumiyet dizisi şimdiden izleyenler tarafından merak ediliyor. Dizinin en can alıcı noktası Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır gibi usta isimleri bir arada bulunduruyor olması. Son olarak Kösem Sultan dizisinde izlediğimiz Hülya Avşar uzun bir aradan sonra Sırma Yanık’ın hikayesini kaleme aldığı bir dizide yer alacak. Bu tecrübeli isimlerin yanında İlayda Alişan, Serkay Tütüncü, Deniz Işın ve Asena Tuğal gibi genç isimler yer alıyor.

Masumiyet Dizisi Banu Kimdir, Asena Tuğal Kim?

Masumiyet Dizisi Banu kim? Önceki dizileri neler sorusu araştırılacak çünkü Asena Tuğal geçtiğimiz yıl yayınlanan yaz dizisi Afili Aşk’ta Hülya Yiğiter olarak izleyici karşısına çıkmıştı. Dizide şımarık servet düşkününü ama bir o kadar da eğlenceli bir karaktere hayat vermiştir. Şimdi ise kendisini başka bir rolde izleyeceğiz. Bambaşka bir karakterde izleyici karşısına çıkacak.

Asena Tuğal – Masumiyet Banu Kimdir?

Son olarak Afili Aşk isimli romantik komedi dizisinde izlediğimiz Asena Tuğal, 1 Ocak 1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2000-2008 yılları arasında itibaren TGRT, Kanal D, Show TV de haber muhabirliği yapmıştır. Daha sonra ise, Star TV ekranlarında 2006 Miss Turkey yarışmasına katılmış ve dördüncü güzel seçilmiştir. Asena Tuğal, Miss İnternational yarışmasında Miss Smile ödülüne layık görüşmüştür. Bunun yanında iyi bir yüzücü ve kürek sporunda uluslararası dereceleri bulunan ve Tekvando sporunda siyah kuşağa kadar yükselmiştir.

Çok yönlü bir kişilik olan Asena Tuğal, Boğaziçi Üniversitesinde çift ana dal yaparak hem matematik hem de Fen Bilimleri bölümünden aynı anda mezun olmuştur. 2008 yılında Akasya Durağı ile başlayan dizi oyunculuğu macerası, Ömre Bedel, Filinta, Kertenkele Yeniden Doğuş, Afili Aşk ve şimdi ise Fox’un gözde dizisi Masumiyet dizisinde Banu rolünde yer alıyor.

 

<<Masumiyet dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Masumiyet dizisi nerede çekiliyor görmek için tıkla>>

Etiketler