Masumiyet Dizisi İlker Kim? Oynadığı Diziler

Masumiyet Dizisi İlker Kim? Oynadığı Diziler

2021 yılının Şubat ayında ekrana gelecek olan Masumiyet dizisi oyuncu kadrosu netleşti. Masumiyet dizisi İlker kim? Oynadığı Diziler neler?

Deniz Çakır, Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Işın, İlayda Alişan, Serkay Tütüncü ve Kimya Gökçe Aytaç’ın başrollerinde yer aldığı dram ve aşk konulu dizi başlangıç bölümlerini tamamladı ve çok yakında teaserı yayınlanacak. Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır gibi tecrübeli oyuncuların yanı sıra bir çok genç isim de dizide yer alıyor. Bu isimlerden Serkay Tütüncü’nün hayat verdiği İlker karakteri olacak. Masumiyet İlker kim? Oynadığı Diziler neler?

Masumiyet Dizisi İlker Kim? Oynadığı Diziler

İzleyici daha önce başka dizilerde oynayan oyuncuların genelde gerçek isimlerini hatırlamamakta ve araştırırken dizideki adını kullanmakta. Bu yüzden biz de Masumiyet dizisi İlker kim sorusunu yanıtlayacağız. Gizemli bir aile draması olan Masumiyet’te Serkay Tütüncü’nün hayat verdiği İlker genç ana karakterlerden erkek olan. Hale’nin kızı İrem ile güzel süren bir birlikteliği vardır fakat zamanla gönlünü Ayşin’e kaptıracak ve olaylar sonrasında yaşanacak.

Masumiyet dizisi Gold Yapım tarafından ekrana gelirken yönetmenliğini Ömür Atay üstleniyor. Kaliteli oyuncuları ve etkileyici hikayesiyle 2021 yılına damga vurmaya hazırlanıyor.

Masumiyet Serkay Tütüncü – İlker kimdir?

Survivor yarışmasıyla tanınan ve ardından oyunculuk kariyeriyle ekranlarda yer almaya devam eden şanslı isimlerden biridir Serkay Tütüncü. 7 Şubat 1991 tarihinde İzmir Tire’de dünyaya gelmiştir. Eğitimini Ege Üniversitesinde almıştır.

Serkay Tütüncü, İzmirspor, Balçovaspor, İzmir Emniyet ve Alaçatıspor takımlarında amatör olarak yer aldı. 2016 yılında Survivor yarışmasına  gönüllüler takımında yarıştı. Survivor bittikten sonra yapımcıların dikkatini çekti oyunculuğa da adım attı. 2016 yılında TV 8’de yayınlanan Para Bende programının sunuculuğuyla kariyerine başlangıç yaptı. Başrollerinde Kaan Yıldırım ve Gizem Karaca’nın yer aldığı 2018 yılında yayınlanan İnsanlık Suçu dizisiyle birlikte oyunculuğa başladı.

Masumiyet dizisi İlker karakterine hayat veren oyuncu Serkay Tütüncü’nün sevgilisi var mı sorusu da çok merak ediliyor. Serkay Tütüncü Survivor yarışmasına katıldığında uzun süredir birlikte olduğu bir sevgilisi vardı. Cansu Kanışkan isimli geç kadınla yarışmadan sonra yollarını ayırdı. Ardından 2018 yılında Nesli Alagil ile birliktelik yaşamaya başladı. Şimdi ise hayatında kimse olmadığını biliyoruz.

 

<<Masumiyet dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Masumiyet dizisi nerede çekiliyor görmek için tıkla>>

Etiketler